Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Lea Treuová, Marcela Počinková: Vytápění

Knihy naučná literatura

Lea Treuová, Marcela Počinková: Vytápění

Hodnocení: 1x
  • 4

Uvažujete o zřízení nebo změně otopné soustavy ve svém domě či bytě? Vytápění - Tepelná pohoda za minimální náklady - Uvažujete o zřízení nebo změně otopné soustavy ve svém domě či bytě? Chcete zjistit, který typ vytápění pro vás bude nejúspornější i s ohledem do budoucna? V knize se dozvíte o jednotlivých možnostech ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87768
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lea Treuová, Marcela Počinková: Vytápění

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 99 Kč

Uvažujete o zřízení nebo změně otopné soustavy ve svém domě či bytě? Vytápění - Tepelná pohoda za minimální náklady - Uvažujete o zřízení nebo změně otopné soustavy ve svém domě či bytě? Chcete zjistit, který typ vytápění pro vás bude nejúspornější i s ohledem do budoucna? V knize se dozvíte o jednotlivých možnostech vytápění, jeho možných kombinacích a seznámíte se s jeho provozem a regulací. Najdete zde informace o kotlích, otopných tělesech, rozvodech, používaných materiálech, regulačních prvcích, armaturách a » ... a dál?

Produkt Lea Treuová, Marcela Počinková: Vytápění

Lea Treuová, Marcela Počinková: Vytápění - parametry

Název produktu: Lea Treuová, Marcela Počinková: Vytápění
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Uvažujete o zřízení nebo změně otopné soustavy ve svém domě či bytě? Vytápění - Tepelná pohoda za minimální náklady - Uvažujete o zřízení nebo změně otopné soustavy ve svém domě či bytě? Chcete zjistit, který typ vytápění pro vás bude nejúspornější i s ohledem do budoucna? V knize se dozvíte o jednotlivých možnostech vytápění, jeho možných kombinacích a seznámíte se s jeho provozem a regulací. Najdete zde informace o kotlích, otopných tělesech, rozvodech, používaných materiálech, regulačních prvcích, armaturách a typické příklady řešení vytápění spolu s výpočtem tepelných ztrát a cenovým srovnáním. Formát: 150 x 210 x 12 mm Počet stran: 168 Populární publikace zabývající se problematikou vytápění.. Publikace Vám nabízí aktuální informace o nejmodernějších: kotlích, otopných tělesech, rozvodech, používaných materiálech, regulačních prvcích, armaturách a spostu dalšího... Současně předkládá typické příklady řešení vytápění a to současně s výpočtem tepelných ztrát a cenovým srovnáním. V publikaci dále naleznete: Otopné soustavy s přirozeným oběhem vody Otopné soustavy s nuceným oběhem vody Stanovení roční potřeby tepla pro vytápění Teplovzdušné vytápění Tepelně-technické požadavky na stavební konstrukce Regulace otopných soustav Publikace: Vytápění - Lea Treuová;Marcela Počinková. Víte, jak lze dosáhnout úspor tepelné energie na vytápění? Máte

přehled o nejrůznějších možnostech vytápění? Zajímá vás srovnání

jednotlivých soustav vytápění a paliv? Odpovědi na všechny vaše

otázky a praktické tipy a rady jako např. kam je vhodné umístit

otopná tělesa, z jakých prvků se skládá vytápěcí systém či jak

vypočítat tepelnou ztrátu, naleznete naleznete v této publikaci. Publikace: Vytápění - Lea Treuová;Marcela Počinková.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.