Lavazza Dek, mletá, 250g
Lavazza Dek, mletá, 250g

Lavazza Dek, mletá, 250g

od 104 Kč
Káva mletá, bez kofeinu, původ Brazílie a Kolumbie, místo pražení Itálie, stupeň pražení 1, 250 g . U bezkofeinové kávy Lavazza Dek je kofein extrahovaný ze zelených bobů 100% Arabiky ve vodní lázni při vysokém tlaku. Teprve poté se zrna vysouší a praží, což je proces, který zaručuje, že v kávě není nikdy více než 1% kofeinu a káva Lavazza Dek si tak udržuje status bezkofeinové kávy. Káva má plnou chuť s jemnou, příjemnou vůní. Je vhodná pro…
Aromaniac
Za dopravu 79 Kč Skladem
104 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Lavazza Dek, mletá, 250g
Výrobce: Lavazza
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Káva mletá, bez kofeinu, původ Brazílie a Kolumbie, místo pražení Itálie, stupeň pražení 1, 250 g . U bezkofeinové kávy Lavazza Dek je kofein extrahovaný ze zelených bobů 100% Arabiky ve vodní lázni při vysokém tlaku. Teprve poté se zrna vysouší a praží, což je proces, který zaručuje, že v kávě není nikdy více než 1% kofeinu a káva Lavazza Dek si tak udržuje status bezkofeinové kávy. Káva má plnou chuť s jemnou, příjemnou vůní. Je vhodná pro všechny druhy přípravy kávy. Káva je jemně mletá a vakuově balená, aby si zachovala svou chuť a aroma. Zrna Arabiky pocházejí z Asie a jsou zpracována v tradiční italské pražírně v Turíně. Pražírnu kávy založil v roce 1895 Luigi Lavazza v malém obchůdku v Turíně a na stejné adrese ji najdete dodnes. Značka Lavazza se během sta let stala jedním z největších producentů kávy na celém světě. Káva má plnou chuť s jemnou, příjemnou vůní.

Použití:

Směs 60 % Arabiky a 40 % Robusty s vyjímečným aroma a jemnou chutí, a to především díky kvalitnímu výběru kávových zrn a přírodnímu procesu dekofeinizace. Bezkofeinová, aromatická směs těch nejkvalitnějších kávových zrn z Latinské Ameriky. Výtečné italské espresso bez kofeinu s harmonickou, plnou chutí a velice příjemnou vůní. Káva Lavazza DEK Decaffeinato patří mezi základní produkty významné italské pražírny Lavazza v Turíně. Tato káva je vyrobena z pečlivě vybraných bobů asijských kávovníků.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.