MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Laurent Gounelle: Filozof, který nebyl moudrý

Knihy naučná literatura

Laurent Gounelle: Filozof, který nebyl moudrý

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788087067147

Filozof, který nebyl moudrý - Laurent Gounelle. Byl vlahý večer a zdálo se, že prales v horkém soumraku zadržuje dech. Šamanka Elianta seděla před vchodem do své chýše a sledovala Sandra, který se k ní blížil. Proč se ten tajemný cizinec, prý filozof, s takovou urputností tajně snaží zničit mír a harmonický život ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73439
skladem

Jaké má kniha
Filozof, který nebyl mo..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Laurent Gounelle: Filozof, který nebyl moudrý

Čerstvá hodnocení Laurent Gounelle: Filozof, který nebyl moudrý

  • 4

Abi73, 25. listopadu 2015

Krásné zobrazení prostřednictvím příběhu - čistota a přednosti nemoderní doby, pouze ve spojení s přírodou. Gounelle umí pěkné příběhy a pěkně do nich vsadí své myšlenky, které se neopakují, jako třeba u Sharmy. Pán, co má co říci.


Specifikace Laurent Gounelle: Filozof, který nebyl moudrý

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 189 Kč

Kniha – autor Laurent Gounelle, 220 stran, česky, pevná bez přebalu matná. Byl vlahý večer a zdálo se, že prales v horkém soumraku zadržuje dech. Šamanka Elianta seděla před vchodem do své chýše a sledovala Sandra, který se k ní blížil. Proč se ten tajemný cizinec, prý filozof, s takovou urputností tajně snaží zničit mír a harmonický život jejího kmene? Už nepoznávala své blízké, nerozuměla jejich reakcím… Co provedli, aby si něco takového zasloužili? Elianta cítila, jak v ní s každou hodinou roste odhodlání » ... a dál?

Produkt Laurent Gounelle: Filozof, který nebyl moudrý

Laurent Gounelle: Filozof, který nebyl moudrý - parametry

Název produktu: Laurent Gounelle: Filozof, který nebyl moudrý
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 189 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Filozof, který nebyl moudrý - Laurent Gounelle. Byl vlahý večer a zdálo se, že prales v horkém soumraku zadržuje dech. Šamanka Elianta seděla před vchodem do své chýše a sledovala Sandra, který se k ní blížil. Proč se ten tajemný cizinec, prý filozof, s takovou urputností tajně snaží zničit mír a harmonický život jejího kmene? Už nepoznávala své blízké, nerozuměla jejich reakcím… Co provedli, aby si něco takového zasloužili? Elianta cítila, jak v ní s každou hodinou roste odhodlání nedovolit tomu muži, aby si zahrával s jejich štěstím… Nová kniha autora mezinárodního bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je podmanivým a inspirativním příběhem, který nás přivádí do srdce Amazonie a ponouká nás k zamyšlení nad vlastní existencí a nad způsobem života, který vedeme. Sandro, mladý filozof žijící v New Yorku, se vypraví mezi jihoamerické indiány, které viní z rituální vraždy své ženy. Zosnuje důmyslnou pomstu a rozhodne se podkopat samotné základy, na nichž spočívá jejich kultura a přístup k životu: harmonické sepětí s přírodou, rovnováha, vnitřní svoboda, intenzivní prožívání přítomnosti a autentická spiritualita. Pokusí se jim vštípit hodnoty, které jsou vlastní západní společnosti: konzum, honba za mamomem, materialismus, racionalita, kult individualismu, soutěživost a egoismus. Podaří se Sandrovi, představiteli moderní západní civilizace, narušit harmonický svět „primitivních“ divochů? Byla Sandrova žena skutečně rituálně obětována? Kniha Filozof, který nebyl moudrý je příběhem střetu dvou pojetí života, která stojí proti sobě, ale také výpravou do hlubin lidské duše. Laurent Gounelle je psycholog, spisovatel a uznávaný odborník na rozvoj osobnosti. Již šestnáct let cestuje po světě a setkává se s výjimečnými lékaři a léčiteli, ať už jde o americké experty v oblasti neurologie a neurolingvistiky, peruánské šamany nebo balijské mudrce. V jeho dílech se odráží jeho zanícení pro filozofii, psychologii a duchovní rozvoj. Je autorem románů Bůh chodí po světě vždycky inkognito a Muž, který chtěl být šťastný, který se stal mezinárodním bestsellerem. Filozof, který nebyl moudrý - Laurent Gounelle od nakladatelství RYBKA Publishers - Michal Rybka v kategorii | Rozvoj osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Recenze Laurent Gounelle: Filozof, který nebyl moudrý

Abi73, 25. listopadu 2015Krásné zobrazení prostřednictvím příběhu - čistota a přednosti nemoderní doby, pouze ve spojení s přírodou. Gounelle umí pěkné příběhy a pěkně do nich vsadí své myšlenky, které se neopakují, jako třeba u Sharmy. Pán, co má co říci.
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Laurent Gounelle: Filozof, který nebyl moudrý

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.