Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Laurent Gounelle: Den, kdy jsem se naučil žít

Knihy naučná literatura

Laurent Gounelle: Den, kdy jsem se naučil žít

Hodnocení: 1x
  • 4

Den, kdy jsem se naučil žít. Nový román autora světoznámého bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je poutavě napsaným příběhem, který osloví každého, kdo se zamýšlí nad sebou samým, hledá odpověď na otázku po smyslu života a chce se stát strůjcem svého osudu.Představte si, že se jednoho obyčejného ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Laurent Gounelle: Den, kdy jsem se naučil žít koupíte i tady

Specifikace Laurent Gounelle: Den, kdy jsem se naučil žít

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 154 Kč

Nový román autora světoznámého bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je poutavě napsaným příběhem, který osloví každého, kdo se zamýšlí nad sebou samým, hledá odpověď na otázku po smyslu života a chce se stát strůjcem svého osudu. Představte si, že se jednoho obyčejného nedělního odpoledne procházíte po nábřeží v sanfranciském přístavu, celkem nezúčastněně pozorujete dění kolem, když v tom vás chytne za ruku mladá cikánka a nabídne se, že vám z dlaně přečte budoucnost. Nebráníte se a pro pobavení a snad » ... a dál?

Produkt Laurent Gounelle: Den, kdy jsem se naučil žít

Laurent Gounelle: Den, kdy jsem se naučil žít - parametry

Název produktu: Laurent Gounelle: Den, kdy jsem se naučil žít
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 154 Kč
Maximální cena: 248 Kč
Ušetríte až: 94 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Den, kdy jsem se naučil žít. Nový román autora světoznámého bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je poutavě napsaným příběhem, který osloví každého, kdo se zamýšlí nad sebou samým, hledá odpověď na otázku po smyslu života achce se stát strůjcem svého osudu.Představte si, že se jednoho obyčejného nedělního odpoledne procházíte po nábřeží vsanfranciském přístavu, celkem nezúčastněně pozorujete dění kolem, když vtom vás chytne za ruku mladá cikánka anabídne se, že vám zdlaně přečte budoucnost. Nebráníte se apro pobavení asnad trochu ize zvědavosti nabídku přijmete. Cikánka si vaši dlaň zkoumavě prohlíží, po chvíli však její tvář zbledne, vjejích očích se zračí nepředstírané zděšení. Zlověstná věštba, kterou posléze vysloví, vás nenechá chladným, atřebaže jste racionálně založený člověk ana věštecké předpovědi nevěříte, od tohoto okamžiku už nemůžete žít poklidným, stereotypním způsobem jako doposud aváš život se převrátí vzhůru nohama. Co když cikánka nelhala, co když na jejích slovech něco je? Aproč vzápětí po vyslovení věštby zmizela, aniž vás požádala openíze?Od té chvíle se pro vás všechno změní, vše, co jste dosud považovali za důležité, po čem jste se pídili, oč jste usilovali ačemu jste věřili, vám najednou připadá pošetilé anicotné. Tváří vtvář konečnosti života si uvědomíte, že musíte celou svou existenci od základů proměnit. Musíte se naučit skutečně žít.Právě to se přihodilo Jonathanovi, hlavnímu hrdinovi románu Den, kdy jsem se naučil žít. Pod dojmem osudového setkání svěštkyní se Jonathan vypraví na dlouhou cestu za sebepoznáním, cestu plnou událostí, setkání azážitků, které jej přimějí radikálně přehodnotit svůj vztah kdruhým, ke světu apředevším ksobě samému.Laurent Gounelle je psycholog, spisovatel auznávaný odborník na rozvoj osobnosti. Již šestnáct let cestuje po světě asetkává se svýjimečnými lékaři aléčiteli, ať už jde oamerické experty voblasti neurologie aneurolingvistiky, peruánské šamany nebo balijské mudrce. Vjeho dílech se odráží jeho zanícení pro filozofii, psychologii aduchovní rozvoj. Je autorem románů Bůh chodí po světě vždycky inkognito, Filozof, který nebyl moudrý aMuž, který chtěl být šťastný, který se stal mezinárodním bestsellerem. Den, kdy jsem se naučil žít od nakladatelství v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.