Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Laurell K. Hamilton: Danse Macabre

Próza - beletrie

Laurell K. Hamilton: Danse Macabre

Hodnocení: 1x
  • 4

Anita Blakeová se ve čtrnáctém pokračování svých příběhů potýká s problémem pro federálního šerifa neobvyklým - mohla by totiž být těhotná. Anita Blakeová se musí soustředit na nebezpečnou situaci: ardeur - sexuální síla, která proudí mezi ní, Jean-Claudem, upířím vládcem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89159
skladem

Jaké má kniha
Danse Macabre
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Laurell K. Hamilton: Danse Macabre koupíte i tady

Specifikace Laurell K. Hamilton: Danse Macabre

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 309 Kč

Anita Blakeová se ve čtrnáctém pokračování svých příběhů potýká s problémem pro federálního šerifa neobvyklým – mohla by totiž být těhotná. ... a dál?

Produkt Laurell K. Hamilton: Danse Macabre

Laurell K. Hamilton: Danse Macabre - parametry

Název produktu: Laurell K. Hamilton: Danse Macabre
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 309 Kč
Maximální cena: 459 Kč
Ušetríte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anita Blakeová se ve čtrnáctém pokračování svých příběhů potýká s problémem pro federálního šerifa neobvyklým - mohla by totiž být těhotná.

Anita Blakeová se musí soustředit na nebezpečnou situaci: ardeur - sexuální síla, která proudí mezi ní, Jean-Claudem, upířím vládcem města, a Richardem, náladovým vlkodlakem, který ji vášnivě miluje - dosahuje nové úrovně. Jako neočekávaný vedlejší efekt však vzrůstá i Jean-Claudova moc coby vládce města a nepředvídatelný Richard se mění také. Ale jak dny plynou, zajímá Anitu upíří politika méně než prastará, obyčejná hrůza, kterou sdílejí ženy už věky věků: mohla by být těhotná. A pokud ano, tak bez ohledu na to, zda je otcem upír, vlkodlak nebo někdo úplně jiný, zcela jasně si uvědomuje, že jako federální šerif, který oživuje mrtvé a popravuje upíry, dítě vychovávat nemůže…

Přeložila Dominika Moulíková

Úryvek Ukázka z knihy Danse Macabre (Laurell K. Hamiltonová, série Anita Blakeová, lovkyně upírů, 14. díl)

 

1

 

 

Listopad byl ve své půli. Měla jsem zrovna běhat venku, ale místo toho jsem seděla u kuchyňského stolu a povídala si o mužích, sexu, vlkodlacích, upírech a o té věci, které se neprovdané, ale sexuálně aktivní ženy bojí ze všeho nejvíc – o opožděných měsíčkách.

Veronika Simsová, Ronnie, chcete-li, moje nejlepší kamarádka a soukromý detektiv, seděla naproti mně u mého malého čtyřmístného stolu. Stůl byl umístěn v mírně vyvýšené alkovně u arkýřového okna. Většinou tady ráno snídám a kochám se pohledem na terasu a stromy za ní. Dnes ten výhled ale hezký nebyl. V hlavě se mi honilo příliš strašlivých myšlenek na to, abych ho skutečně vnímala. Panika s vámi pěkně zamává.

„Jsi si jistá, že jsi prošvihla říjen? Nemohla sis to jenom špatně spočítat?“ zeptala se Ronnie.

Zavrtěla jsem hlavou a zírala do hrnečku s kávou. „Mám dva týdny zpoždění.“

Natáhla se přes stůl a poplácala mě po ruce. „Dva týdny? Tak to jsi mě teda vyděsila… Dva týdny můžou znamenat cokoli, Anito. Takhle tě může rozhodit třeba i stres a bůh ví, že sis stresu užila víc než dost.“ Stiskla mi dlaň. „Jsou to jen dva týdny, co jsi uzavřela ten případ sériového vraha.“ Zmáčkla mi ruku silněji. „To, co jsem četla v novinách a viděla v televizi, vypadalo dost ošklivě.“

Už před lety jsem přestala Ronnie vyprávět o tom zlém, co se mi děje. Přestala jsem ve chvíli, kdy se mé případy coby úředně uznané upíří popravčí staly daleko krvavějšími než její případy soukromého očka. Jsem teď federální šerif, stejně jako mnoho dalších úředně uznaných lovců upírů ve Spojených státech. A to znamená, že mám přístup k ještě větším ohavnostem než předtím. K věcem, o kterých Ronnie ani žádná jiná má kamarádka raději nechce slyšet. Nevyčítám jim to. Taky bych radši v hlavě nenosila tolik nočních můr. Ne, nevyčítala jsem to Ronnie, ale znamenalo to, že jsem se s ní nemohla podělit o to nejhorší. Prozatím jsem byla aspo


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.