Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Laura Lee Guhrke: Pletichy krásného vévody

Próza - beletrie

Laura Lee Guhrke: Pletichy krásného vévody cena od 0 Kč

Laura Lee Guhrke: Pletichy krásného vévody

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Laura Lee Guhrke, Pletichy krásného vévody jsou romantickým příběhem od Laury Lee Guhrke , který potěší každého čtenáře, jenž v skrytu duše touží po romanci a útěku od všedních dnů. Prudence byla jednou z těch mnoha mladých žen, které si na sebe musejí vydělat každou penny, co utratí. Dlouhá léta tak strávila ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Laura Lee Guhrke: Pletichy krásného vévody - parametry

Název produktu: Laura Lee Guhrke: Pletichy krásného vévody
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Laura Lee Guhrke, Pletichy krásného vévody jsou romantickým příběhem od Laury Lee Guhrke , který potěší každého čtenáře, jenž v skrytu duše touží po romanci a útěku od všedních dnů. Prudence byla jednou z těch mnoha mladých žen, které si na sebe musejí vydělat každou penny, co utratí. Dlouhá léta tak strávila prací s jehlou a nití a sněním o pravé lásce, princi na bílém koni, jehož jednou potká a který ji vysvobodí z celé té mizérie. Toho se zatím bohužel nedočkala. Ale dočkala se něčeho zcela jiného. Má možnost získat obrovský majetek jako dědictví po otci, kterého nikdy neviděla. Jedinou podmínkou získání dědictví je do roka se provdat. Prudence to vůbec nepovažuje za špatný nápad. Od té doby, co spatřila jistého vévodu, hraje právě on hlavní roli v jejich snech. Vévoda ze St. Gyres je muž s bohatými životními zkušenostmi ať už v oblasti žen, karetních her nebo dluhů. Jeho pravá cynická tvář je dobře schovaná pod okouzlující maskou s krásným úsměvem. Je fakt, že se topí v dluzích, ale na to je lehká pomoc. Co takhle výhodný sňatek, například s tou naivní maloměstskou švadlenkou, co z něj nemůže spustit oči? Nechá se nezkušená švadlenka chytit do pasti utkané z pletich krásného vévody ? Prudence je nejdřív bez sebe štěstím. Myslí si, že je nejšťastnější dívkou v celém Londýně, než ovšem odhalí, jaké úmysly St. Gyres má. Protože by ji nikdy nenapadlo, že by mohla dostat nabídku k sňatku ze zištných důvodů, okamžitě ruší zasnoubení a jde se utápět v slzách i bolesti ze zklamání. Jenže v tom momentě si Rhys uvědomí, že ji miluje a touží po ni. Dokáže svou vyvolenou přesvědčit, aby si ho přece jen vzala? Objednejte si Pletichy krásného vévody za výhodnou cenu. Druh sortimentu : Kniha, Pletichy krásného vévody, Jazyk : Čeština, Počet stran : 244 Pletichy krásného vévody - Laura Lee Guhrke. Domnívala se, že je nejšťastnější ženou v Londýně… Byl to omyl? Prudence Bosworthová dlouhá léta žila ze skrovného platu švadleny a z romantických představ o pravé lásce, která ji možná jednou potká. Dočkala se však něčeho zcela jiného: obrovského dědictví po otci, kterého nikdy neviděla. Stačí když se do roka provdá a bude z ní velmi bohatá mladá dáma. V tom Prudence velký problém nevidí – poté, co spatřila jistého vévodu, nemá o svém vyvoleném sebemenší pochyby… Vévoda ze St. Gyres je světem protřelý muž, který svůj cynismus skrývá za maskou neodolatelného úsměvu. Topí se sice v dluzích, ale taková patálie se dá přece snadno vyřešit sňatkem s bohatou dědičkou. Například s tou naivní švadlenkou, které spadlo do klína celé jmění. Romanticky založenou Prudence by nikdy nenapadlo, že se o ni krásný vévoda zajímal z čistě zištných důvodů. Když zjistí, že mu šlo od samého začátku jen o peníze, zhroutí se jí celý svět a zruší zasnoubení. A právě tehdy Rhys ke svému úžasu zjistí, že ji miluje. Bude mu však Prudence ochotna odpustit? A znovu uvěřit? Milovat ho totiž nikdy nepřestala… Pletichy krásného vévody - Laura Lee Guhrke od nakladatelství v kategorii za skv


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.