MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Srovnání cen Laura Lee Guhrke: Nesnáze s láskou

Knihy

Laura Lee Guhrke: Nesnáze s láskou

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788026915478

Nesnáze s láskou - Laura Lee Guhrke Milá lady Věrnolásková,jsem dívka z urozené rodiny, ale jsem zoufale plachá, zvlášť při setkání s osobami opačného pohlaví…Když má Clara Deverillová vystupovat jménem lady Věrnoláskové, znamená to pro ni udílet rady ohledně problémů, které se jí samotné nikdy nepodařilo překonat. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.61685
skladem

Jaké má kniha
Nesnáze s láskou
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Laura Lee Guhrke: Nesnáze s láskou

Specifikace Laura Lee Guhrke: Nesnáze s láskou

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 300 Kč

Kniha autor Laura Lee Guhrke, 392 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá. Když má Clara Deverillová vystupovat jménem lady Věrnoláskové, znamená to pro ni udílet rady ohledně problémů, které se jí samotné nikdy nepodařilo překonat. Nezbývá než odebrat se do čajovny a doufat, že se inspirace dostaví mezi vdolečky. Nedostaví – dokud Clara nezaslechne prostopášníka, který obšírně vykládá o umění dát „počestně“ košem. Ten lotr sice vypadá jako Adonis, ale lady Věrnolásková mu dá co proto. Rex Galbraith je dědic, který » ... a dál?

Produkt Laura Lee Guhrke: Nesnáze s láskou

Laura Lee Guhrke: Nesnáze s láskou - parametry

Název produktu: Laura Lee Guhrke: Nesnáze s láskou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 300 Kč
Maximální cena: 348 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nesnáze s láskou - Laura Lee Guhrke Milá lady Věrnolásková,jsem dívka z urozené rodiny, ale jsem zoufale plachá, zvlášť při setkání s osobami opačného pohlaví…Když má Clara Deverillová vystupovat jménem lady Věrnoláskové, znamená to pro ni udílet rady ohledně problémů, které se jí samotné nikdy nepodařilo překonat. Nezbývá než odebrat se do čajovny a doufat, že se inspirace dostaví mezi vdolečky. Nedostaví – dokud Clara nezaslechne prostopášníka, který obšírně vykládá o umění dát „počestně“ košem. Ten lotr sice vypadá jako Adonis, ale lady Věrnolásková mu dá co proto.Rex Galbraith je dědic, který nemá v plánu zplodit následníka. Flirtuje s minimálním množstvím přijatelných slečen, aby vyhověl své tetě-dohazovačce, ale Clara je první, která ho opravdu zaujme. Když pochopí, že Clara – v roli lady Věrnoláskové – využila jeho rady jako materiál pro noviny, zuří. Když je ale nucen uzavřít s ní tajné spojenectví, pochopí, že má mnohem větší problém – protože Clara obrací vzhůru nohama všechno, co se Rex domníval vědět o ženách – a taky o sobě… z kategorie Knihy | Beletrie | Knihy pro ženy | Romány pro ženy od Baronet naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Laura Lee Guhrke: Nesnáze s láskou

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.