Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Larry Bossidy, Ram Charan: Řízení realizačních procesů

Učebnice/Odborná literatura

Larry Bossidy, Ram Charan: Řízení realizačních procesů

Hodnocení: 1x
  • 4

Řízení realizačních procesů - Larry Bossidy, Ram Charan. Důsledná realizace záměrů a cílů, dotahování úkolů, projektů a plánů do zdárného konce a schopnost dosahovat očekávaných výsledků, to jsou důležité znaky, jimiž se může vaši firma zásadně odlišit od konkurentů. Realizační činnosti - oblast, která není možná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.16667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Larry Bossidy, Ram Charan: Řízení realizačních procesů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 328 Kč

Autor : Ram Charan, Larry Bossidy, Důsledná realizace záměrů a cílů, dotahování úkolů, projektů a plánů do zdárného konce a schopnost dosahovat očekávaných výsledků, to jsou důležité znaky, jimiž se může vaši firma zásadně odlišit od konkurentů. Realizační činnosti - oblast, která není možná tolik "sexy" jako jiné aspekty podnikatelské praxe - jsou také tím nejdůležitějším úkolem vrcholových vedoucích pracovníků, tvrdí ve své společné knize legendární manažer Larry Bossidy (GE, AlliedSignal, Honeywell) » ... a dál?

Produkt Larry Bossidy, Ram Charan: Řízení realizačních procesů

Larry Bossidy, Ram Charan: Řízení realizačních procesů - parametry

Název produktu: Larry Bossidy, Ram Charan: Řízení realizačních procesů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 328 Kč
Maximální cena: 410 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Řízení realizačních procesů - Larry Bossidy, Ram Charan. Důsledná realizace záměrů a cílů, dotahování úkolů, projektů a plánů do zdárného konce a schopnost dosahovat očekávaných výsledků, to jsou důležité znaky, jimiž se může vaši firma zásadně odlišit od konkurentů. Realizační činnosti - oblast, která není možná tolik "sexy" jako jiné aspekty podnikatelské praxe - jsou také tím nejdůležitějším úkolem vrcholových vedoucích pracovníků, tvrdí ve své společné knize legendární manažer Larry Bossidy (GE, AlliedSignal, Honeywell) a přední světový poradce v oboru podnikového managementu Ram Charan. Autoři dokládají, že realizační činnosti opravdu nejsou jen banálními detaily, které by mohli vrcholoví vedoucí pracovníci bezezbytku "delegovat" podřízeným. Naopak: Jejich osobní a systematická angažovanost v základních podnikových procesech (personální proces, strategický proces, provozní proces), o něž se úspěšné realizační činnosti opírají, je pro úspěch podniku absolutně nezbytná. Prakticky orientovaný text doplňuje a ilustruje velké množství příkladů z praxe špičkových světových podniků. Překlad z angličtiny Irena Grusová. Řízení realizačních procesů - Larry Bossidy, Ram Charan od nakladatelství Management Press, s.r.o. v kategorii | Management, Marketing za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Ram Charan, Larry Bossidy, Druh sortimentu : Kniha, Řízení realizačních procesů, Jazyk : Čeština, Počet stran : 224


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.