MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Lara Adrian: Popel půlnoci

Próza - beletrie

Lara Adrian: Popel půlnoci

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072436521

Publikace: Popel půlnoci - Půlnoční rasa 6 - Lara Adrian. Popel půlnoci je šestým pokračováním milostné ságy Půlnoční rasa. Na pozadí dramatických událostí, odehrávajících se v tajemném světě upírů se rozehrává příběh plný vášně, zrady a nečekaných zvratů. Osamělý a zoufalý Andreas Reichen je pevně rozhodnutý krvavě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948
skladem

Jaké má kniha
Popel půlnoci
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Lara Adrian: Popel půlnoci

Čerstvá hodnocení Lara Adrian: Popel půlnoci

  • 3

Sven88, 27. listopadu 2015

Další příběh bojovníka a jeho vyvolené ;-) hodnotím kladně vůči předešlému dílu, tohle bylo mnohem lepší, ale TOP už to není...bohužel...celý příběh mi přijde roztahaný a situace kolem Prastarého je zatím dost tajemná....Uvidíme co přinesou další knihy ;-)


Specifikace Lara Adrian: Popel půlnoci

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 44 Kč

Popel půlnoci - Lara Adrian Popel půlnoci je šestým pokračováním milostné ságy Půlnoční rasa. Na pozadí dramatických událostí, odehrávajících se v tajemném světě upírů se rozehrává příběh plný vášně, zrady a nečekaných zvratů. Osamělý a zoufalý Andreas Reichen je pevně rozhodnutý krvavě pomstít vyvraždění všech svých blízkých, které má na svědomí mocný a nemilosrdný upír Wilhelm Roth. Nezastaví se před ničím a neváhá přitom využít ani svou bývalou milenku Claire jako nic netušící figurku v této smrtící hře. z » ... a dál?

Produkt Lara Adrian: Popel půlnoci

Lara Adrian: Popel půlnoci - parametry

Název produktu: Lara Adrian: Popel půlnoci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 44 Kč
Maximální cena: 44 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Popel půlnoci - Půlnoční rasa 6 - Lara Adrian. Popel půlnoci je šestým pokračováním milostné ságy Půlnoční rasa.

Na pozadí dramatických událostí, odehrávajících se v tajemném světě

upírů se rozehrává příběh plný vášně, zrady a nečekaných

zvratů.

Osamělý a zoufalý Andreas Reichen je pevně rozhodnutý krvavě

pomstít vyvraždění všech svých blízkých, které má na svědomí mocný

a nemilosrdný upír Wilhelm Roth. Nezastaví se před ničím a neváhá

přitom využít ani svou bývalou milenku Claire jako nic netušící

figurku v této smrtící hře. Publikace: Popel půlnoci - Půlnoční rasa 6 - Lara Adrian. Osamělý a zoufalý Andreas Reichen je pevně rozhodnutý krvavě pomstít vyvraždění všech svých blízkých, které má na svědomí mocný a nemilosrdný upír Wilhelm Roth. Nezastaví se před ničím a neváhá přitom využít ani svou bývalou milenku Claire jako nic netušící figurku v této smrtící hře. Claire, která je pokrevně spojená s jeho úhlavním nepřítelem, může Andrease dovést k cíli, je to však cesta plná nebezpečí a hluboké, spalující vášně. Claire se ocitá mezi dvěma ohni a záleží jen na ní, zda upadne do ... Lara AdrianPůlnoční rasa 6Brána 2014Kniha, čeština, 270 stran


Recenze Lara Adrian: Popel půlnoci

Sven88, 27. listopadu 2015Další příběh bojovníka a jeho vyvolené ;-) hodnotím kladně vůči předešlému dílu, tohle bylo mnohem lepší, ale TOP už to není...bohužel...celý příběh mi přijde roztahaný a situace kolem Prastarého je zatím dost tajemná....Uvidíme co přinesou další knihy ;-)
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Lara Adrian: Popel půlnoci

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.