MENU

Srovnání cen » Hobby, koníčky » Kemping » Ostatní z kategorie kemping » Srovnání cen Lansky QuadSharp

Ostatní z kategorie kemping

Lansky QuadSharp

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 0080999097618

Brousek na nože protahovací, 4 brusné kameny v kompaktním těle. Lansky QuadSharp je spolehlivý nástroj 4v1. Jedná se o protahovací brousek se 4 brusnými mechanismy v jednom pevném kovovém těle. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti si ho můžete vzít kamkoliv, nebo ho mít vždy po ruce. Brousek nabídne 4 úhly ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Lansky QuadSharp

Specifikace Lansky QuadSharp

Kategorie Ostatní z kategorie kemping
Výrobce Lansky
Nejnižší cena 629 Kč

Lansky Quad Sharp - jednoduchý, ale univerzální ruční brousek na nože. Jeho princip je velmi jednoduchý, čepelí protáhnete přeš štěrbinu tvořenou karbidovými kotoučky. Stačí 3-4 tahy. Umožňuje nabrousit dle svých preferencí na 4 úhly.Keramický prvek na rukojeti umožňuje doleštění nabroušeného nože.   Čtyři úhly ostření: 17 °, 20 °, 25 ° a 30 °Nabroušení proběhne cca po 3-4 protaženíKeramický sloupek pro jemné leštěníRobustní kovová konstrukce   ... a dál?

Produkt Lansky QuadSharp

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


Lansky QuadSharp - parametry

Název produktu: Lansky QuadSharp
Výrobce: Lansky
Minimální cena: 629 Kč
Maximální cena: 699 Kč
Ušetríte až: 70 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Brousek na nože protahovací, 4 brusné kameny v kompaktním těle. Lansky QuadSharp je spolehlivý nástroj 4v1. Jedná se o protahovací brousek se 4 brusnými mechanismy v jednom pevném kovovém těle. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti si ho můžete vzít kamkoliv, nebo ho mít vždy po ruce. Brousek nabídne 4 úhly ostření a karbidové štěrbiny zaostřující na 3 až 4 protažení. Nápomocný bude i keramický sloupek na boku pro jemné leštění. Klíčové vlastnosti Lansky QuadSharpBrousek Lansky QuadSharp je velmi malý, všestranný a multifunkčníNabídne 4 brusné kameny v jednom pevném těleBrousek má 4 úhly ostřeníÚhly ostření: 17°, 20°, 25°, 30° Lansky Quad Sharp - jednoduchý, ale univerzální ruční brousek na nože. Jeho princip je velmi jednoduchý, čepelí protáhnete přeš štěrbinu tvořenou karbidovými kotoučky. Stačí 3-4 tahy. Umožňuje nabrousit dle svých preferencí na 4 úhly.Keramický prvek na rukojeti umožňuje doleštění nabroušeného nože.

 

Čtyři úhly ostření: 17 °, 20 °, 25 ° a 30 °Nabroušení proběhne cca po 3-4 protaženíKeramický sloupek pro jemné leštěníRobustní kovová konstrukce

  Udržujte své nože vždy připravené přesně podle úhlu, který nastavíte pomocí této sady. Lansky QuadSharp je vybaven čtyřmi brusnými karbidovými plochami s úhly 17 °, 20 °, 25 ° a 30 °. Obsahuje i keramickou plochu pro finální ostření. Modrá barva.


Přidat recenzi pro Lansky QuadSharp

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.