Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Langenscheidt Grammatik und Konversation 2

Učebnice/Odborná literatura

Langenscheidt Grammatik und Konversation 2

Hodnocení: 1x
  • 4

Doplňkový materiál Grammatik und Konversation 2 představuje kopírovatelné pracovní listy k základním gramatický okruhům, které podporují rozmanitý nácvik gramatických struktur. Gramatické struktury jsou rozděleny podle společného evropského referenčního rámce. Pracovní listy podporují verbální vyjadřovací ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Langenscheidt Grammatik und Konversation 2

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 599 Kč

Doplňkový materiál Grammatik und Konversation 2 představuje kopírovatelné pracovní listy k základním gramatický okruhům, které podporují rozmanitý nácvik gramatických struktur. Gramatické struktury jsou rozděleny podle společného evropského referenčního rámce. Pracovní listy podporují verbální vyjadřovací schopnost žáků, praktickou aplikaci gramatických jevů. Knihu lze doporučit především jako doplněk pro upevnění gramatických struktur na středních a jazykových školách. Jedná se o kopírovatelný » ... a dál?

Produkt Langenscheidt Grammatik und Konversation 2

Langenscheidt Grammatik und Konversation 2 - parametry

Název produktu: Langenscheidt Grammatik und Konversation 2
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 599 Kč
Maximální cena: 599 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Doplňkový materiál Grammatik und Konversation 2 představuje kopírovatelné pracovní listy k základním gramatický okruhům, které podporují rozmanitý nácvik gramatických struktur. Gramatické struktury jsou rozděleny podle společného evropského referenčního rámce. Pracovní listy podporují verbální vyjadřovací schopnost žáků, praktickou aplikaci gramatických jevů. Knihu lze doporučit především jako doplněk pro upevnění gramatických struktur na středních a jazykových školách. Jedná se o kopírovatelný materiál.

Grammatik und Konversation 2 je sbírka 105 kopírovatelných pracovních listů, jak pro individuální práci, tak pro práci ve dvojicích či ve skupině.

Kniha Grammatik und Konversation 2 obsahuje kopírovatelné podklady k práci ve výuce.

Témata knihy vycházejí ze základních témat podle Společného evropského referenčního rámce.

Kniha je použitelná jak k procvičení probírané látky, tak i pro pokročilejší žáky k procvičení látky.

Každé téma je logicky zaměřeno na některý gramatický jev, který má vazbu na dané téma.

Knihu je možno používat pro mládež, ale stejnou měrou i pro dospělé.

Kniha se zaměřuje na následující gramatické okruhy: skloňování přídavných jmen, participy, věty srovnávací, trpný rod (průběhová i stavová forma), věty vztažné, genitiv, předložky, konjunktiv I. a II., nepřímá řeč, způsobová slovesa v subjektivním významu, věty srovnávací, věty časové, nepřímé otázky a některé další okruhy.

Rozsah úrovně B1 - B2

Počet stran: 128 105 kopierfähige Arbeitsblätter zu zentralen grammatischen Themen berĂĽcksichtigen unterschiedliche Lernerinteressen und...


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.