Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Landová Vlasta, Tůmová Běla: Matematika sešit 5 pro 2. ročník ZŠ

Učebnice/Odborná literatura

Landová Vlasta, Tůmová Běla: Matematika sešit 5 pro 2. ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Numerace do 100, sčítání a odčítání bez přechodu desítky. Pracovní sešit obsahující numeraci do 100 a sčítání a odčítání bez přechodu přes desítku. Dále zahrnuje příklady, které procvičují vztahy o x krát více (méně), a příklady na záměnu sčítanců. Geometrie: bod, úsečka a přímka. Součástí sešitu je i perforovaná ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Landová Vlasta, Tůmová Běla: Matematika sešit 5 pro 2. ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Landová Vlasta, Tůmová Běla: Matematika sešit 5 pro 2. ročník ZŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 46 Kč

Pracovní sešit obsahující numeraci do 100 a sčítání a odčítání bez přechodu přes desítku. Dále zahrnuje příklady, které procvičují vztahy o x krát více (méně), a příklady na záměnu sčítanců. Geometrie: bod, úsečka a přímka. Součástí sešitu je i karton mincí a bankovek a číselná osa 0-1000. ... a dál?

Produkt Landová Vlasta, Tůmová Běla: Matematika sešit 5 pro 2. ročník ZŠ

Landová Vlasta, Tůmová Běla: Matematika sešit 5 pro 2. ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Landová Vlasta, Tůmová Běla: Matematika sešit 5 pro 2. ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 46 Kč
Maximální cena: 60 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Numerace do 100, sčítání a odčítání bez přechodu desítky. Pracovní sešit obsahující numeraci do 100 a sčítání a odčítání bez přechodu přes desítku. Dále zahrnuje příklady, které procvičují vztahy o x krát více (méně), a příklady na záměnu sčítanců. Geometrie: bod, úsečka a přímka. Součástí sešitu je i perforovaná kartonová příloha s obrázky mincí a bankovek a číselná osa 0-100. V novém pracovním sešitě nalezneme možnost si procvičit matematiku připadající na úroveň druhého ročníku. Kromě počítání do 100 a základních matematických operací jako je odčítání či sčítání ovšem bez přechodu přes deset. Mj. zde nalezneme procvičování bodů, přímek a úseček z geometrie, číselnou osu od nuly do tisíce a karton bankovek a mincí. Jednoduše výborný pomocník pro rozvoj dítěte v předmětu Matematika.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.