Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Lamisil mast 15 g

Pohybový aparát

Lamisil mast 15 g

Hodnocení: 14x
  • 3.07143

Vysoce účinná léčba plísní nohou s širokým spektrem antimykotického působení. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE-INFORMACE PRO UŽIVATELE LAMISIL Terbinafini hydrochloridum krém Přečtěte si příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat. Obsahuje pro vás důležité informace. Ponechte si příbalovou informaci pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Lamisil mast 15 g

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 199 Kč

Lamisil, 1% krém je antimykotikum a usmrcuje houby, které způsobují vaše kožní potíže. ... a dál?

Produkt Lamisil mast 15 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Lamisil mast 15 g - parametry

Název produktu: Lamisil mast 15 g
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 207 Kč
Ušetríte až: 8 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.07 bodů z 5
Počet hodnocení: 14 x
Hodnocení:
  • 3.07143
Podrobný popis:

Vysoce účinná léčba plísní nohou s širokým spektrem antimykotického působení. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE-INFORMACE PRO UŽIVATELE LAMISIL Terbinafini hydrochloridum krém Přečtěte si příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek používat. Obsahuje pro vás důležité informace. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Houbové infekce kůže jsou časté a mohou způsobit značné obtíže. Lamisil, krém je dostupný bez lékařského předpisu a bez porady s lékařem se může použít k léčbě mykózy nohou (tinea pedis, atletická noha), mykózy v oblasti třísel, lůna a jiných kožních záhybech a k léčbě mykózy těla. Lamisil, krém se také používá k léčbě kožní kandidózy a pityriasis versicolor. Přesto však musíte přípravek používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Lamisil, 1% krém má dlouhodobý účinek. Pokud se používá podle dávkovacího doporučení, dochází k návratu příznaků atletické nohy nebo k navrácení infekce u méně než 10 lidí ze 100 do 3 měsíců po začátku léčby. Požádejte svého lékaře nebo lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky nezlepší do 2 týdnů od začátku léčby přípravkem Lamisil, 1% krém, navštivte svého lékaře nebo lékárníka. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Lamisil a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Lamisil používat 3. Jak se přípravek Lamisil používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Lamisil uchovávat 6. Další informace 1. Co je přípravek Lamisil a k čemu se používá Lamisil, 1% krém je antimykotikum a usmrcuje houby, které způsobují vaše kožní potíže. Lamisil krém se používá k léčbě těchto kožních infekcí: mykóza nohou - tzv. atletická noha (tinea pedis), mykóza v oblasti třísel, lůna a jiných kožních záhybech (tinea cruris), mykóza v oblasti trupu (tinea corporis). Dále se také používá k léčbě kvasinkového onemocnění kůže jako je kandidóza a Pityriasis versicolor. Jak poznáte, že máte některý z výše uvedených problémů? Mykóza nohou se objevuje jen na nohách (většinou, ale ne vždy, na obou nohách), nejčastěji mezi prsty. Objevit se může též na chodidle nebo stranách chodidla. Onemocnění se obvykle projevuje popraskáním nebo tvorbou šupin na kůži, ale může se též vyskytnout mírný otok, puchýřky nebo mokvající vřídky. V případě houbové infekce na nehtech (uvnitř nebo pod nehtem), změně barvy a struktury nehtů (ztloustnutí, vločky), musíte ihned navštívit odborného lékaře, protože Lamisil krém není vhodný na tento typ infekce. Na léčbu nehtových houbových infekcí se mohou použít Lamisil tablety (dostupné jen na lékařský předpis). Tinea cruris se objevuje v kožních záhybech, zejména pokud jsou vlhká. Často se vyskytuje v tříslech a vnitřních stehnech, většinou oboustranně, ale často je jedna strana postižená více, než ta druhá. Může se šířit dále mezi nohama k hýždím nebo nahoru k břichu. Dále se může vyskytovat v záhybech pod prsy, v podpaží nebo jiných záhybech. Tato vyrážka je ostře ohr


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.