LAMAX Duální nabíječka pro baterie LAMAX W černá
LAMAX Duální nabíječka pro baterie LAMAX W černá

TOP 16
LAMAX Duální nabíječka pro baterie LAMAX W černá

od 349 Kč
LAMAX W Dual charger Díky duální nabíječce pro akční kamery LAMAX W můžete najednou nabíjet dvě baterie pro vaši kameru. Zkrátí se vám tak doba pro přípravu vaší techniky a vy tak budete moci natočit daleko více zážitků. Nabíjení navíc probíhá rychle a především bezpečně, a díky indikátoru nabitého stavu, víte vždy přesně, kdy je proces nabíjení dokončen. Kompatibilita LAMAX W9.1LAMAX W10.1 Duální nabíječka pro Lamax řady W Duální nabíječka pro…
T.S.BOHEMIA a.s.
Za dopravu 79 Kč 1 den
401 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: LAMAX Duální nabíječka pro baterie LAMAX W černá
Výrobce: LAMAX
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 429 Kč
Ušetříte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

LAMAX W Dual charger

Díky duální nabíječce pro akční kamery LAMAX W můžete najednou nabíjet dvě baterie pro vaši kameru. Zkrátí se vám tak doba pro přípravu vaší techniky a vy tak budete moci natočit daleko více zážitků. Nabíjení navíc probíhá rychle a především bezpečně, a díky indikátoru nabitého stavu, víte vždy přesně, kdy je proces nabíjení dokončen.

Kompatibilita

LAMAX W9.1LAMAX W10.1

Duální nabíječka pro Lamax řady W Duální nabíječka pro akční kamery Lamax W vám umožní dobíjet současně dvě baterie pro vaši outdoorovou kameru. Nabíječka vám pomůže zkrátit dobu potřebnou pro přípravu vaší techniky a umožní tak zaznamenat více zážitků. Nabíječka obsahuje indikátor nabití, díky kterému máte přehled o dokončení nabíjení. Kompatibilita: LAMAX W9.1 LAMAX W10.1 Nabíječka akumulátorů do sítě, náhrada za LAMAX W . Díky nabíječce můžete mít dobrý pocit z toho, že šetříte nejen přírodu, ale i výdaje ze své peněženky. A ještě budete rádi za baterie neustále nabité a připravené k použití.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.