Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Občanský a společenskovědní základ

Učebnice/Odborná literatura

Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Občanský a společenskovědní základ

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice zohledňuje stanovený obsah učiva vycházející z RVP Občanský a společenskovědný základ. Učebnice psychologie komplexně pokrývá učivo předmětu psychologie na středních školách. Zabývá se psychickými procesy, psychologií poznání, psychologií osobnosti, vývojovou psychologií i sociální psychologií.  Pomůže ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Občanský a společenskovědní základ koupíte i tady

Specifikace Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Občanský a společenskovědní základ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 142 Kč

Učebnice psychologie komplexně pokrývá učivo předmětu psychologie na středních školách. Zabývá se psychickými procesy, psychologií poznání, psychologií osobnosti, vývojovou psychologií i sociální psychologií. Pomůže pochopit principy představivosti či myšlení, vysvětlí pojem inteligence i podstatu jejího měření, seznámí s fungováním paměti a v neposlední řadě zavede i do světa citů. Kniha rovněž objasní pohled na jednotlivce jako osobnost, zdůvodní různá chování a vlastnosti jednotlivce a dotkne se i duševních » ... a dál?

Produkt Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Občanský a společenskovědní základ

Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Občanský a společenskovědní základ - parametry

Název produktu: Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Občanský a společenskovědní základ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 276 Kč
Ušetríte až: 134 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice zohledňuje stanovený obsah učiva vycházející z RVP Občanský a společenskovědný základ. Učebnice psychologie komplexně pokrývá učivo předmětu psychologie na středních školách. Zabývá se psychickými procesy, psychologií poznání, psychologií osobnosti, vývojovou psychologií i sociální psychologií.  Pomůže pochopit principy představivosti či myšlení, vysvětlí pojem inteligence i podstatu jejího měření, seznámí s fungováním paměti a v neposlední řadě zavede i do světa citů. Kniha rovněž objasní pohled na jednotlivce jako osobnost, zdůvodní různá chování a vlastnosti jednotlivce a dotkne se i duševních poruch. Učebnice plně odpovídá osnovám předmětu Psychologie ze vzdělávacího programu Občanský a společenskovědní základ. Učebnice zahrnuje témata: Úvod do psychologie (stručné dějiny, hlavní směry a vymezení předmětu zájmu psychologie, systém psychologických věd, výzkumné metody psychologie, determinace psychických jevů, nervová soustava člověka) Vývojová psychologie (jednotlivá období vývoje jedince) Psychické procesy (čití, vnímání, představivost, myšlení, inteligence, city, paměť, pozornost) Psychologie osobnosti (skladba, psychické dispozice a charakteristiky osobnosti, integrace osobnosti, duševní poruchy,...) Psychologie činnosti, jednání a chování (podstata, aktivace a druhy lidské činnosti, volní jednání, konflikty) Sociální psychologie (pojmy a proces socializace jedince, způsoby socializace, komunikace a komunikační styly, postoje) Občanský a společenskovědní základ - Computer Media - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 72 str. - ISBN: 978-80-7


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.