Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Cvičebnice - Řešení

Učebnice/Odborná literatura

Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Cvičebnice - Řešení

Hodnocení: 1x
  • 4

Občanský a společenskovědní základ. Cvičebnice navazuje na nosnou učebnici. Jejím posláním je formou cvičení, úkolů a úvah zopakovat témata, se kterými jste se při studiu psychologie seznámili. Jednotlivé úkoly cvičebnice jsou sestaveny tak, aby nejen pokrývaly opakování znalostí, ale také nutily zamyslet se nad ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Cvičebnice - Řešení koupíte i tady

Specifikace Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Cvičebnice - Řešení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 188 Kč

Série příkladů a cvičení pro předmět Základy společenských věd - Psychologie. Cvičebnice plně koresponduje s učebnicí a obsahuje různé druhy cvičení, her, příkladů, tipovaček, křížovek, úkolů k zamyšl ... a dál?

Produkt Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Cvičebnice - Řešení

Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Cvičebnice - Řešení - parametry

Název produktu: Ladislava Doležalová, Marie Vlková: Psychologie - Cvičebnice - Řešení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 290 Kč
Ušetríte až: 102 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Občanský a společenskovědní základ. Cvičebnice navazuje na nosnou učebnici. Jejím posláním je formou cvičení, úkolů a úvah zopakovat témata, se kterými jste se při studiu psychologie seznámili. Jednotlivé úkoly cvičebnice jsou sestaveny tak, aby nejen pokrývaly opakování znalostí, ale také nutily zamyslet se nad ukázkou či popisovanou situací. V řadě případů lze zadání úkolů využít v návaznou diskusi. cvičebnice část ŘEŠENÍ je určena vyučujícímu. Kromě opakovací části ( která obsahuje zadání úkolů doplněné o správné odpovědi) obsahuje i námětovou část, ve které vyučující nalezne řadu doplňkových statí, námětů a tipů pro výuku předmětu. Cvičebnice zahrnuje tyto témata: > Úvod, základní pojmy, hlavní směry a metody psychologie > Determinace psychologických jevů, nervová soustava člověka > Vývojová psychologie > Psychické procesy > Psychologie osobnosti > Psychologie činnosti, jednání a chování > Sociální psychologie Občanský a společenskovědní základ - Psychologie, cvičebnice / řešení - Vlková Marie, Doležalová Ladislava. Občanský a společenskovědní základ - Psychologie, cvičebnice / řešení Řešení příkladů a cvičení pro předmět Základy společenských věd - Psychologie. Cvičebnice plně koresponduje s učebnicí a obsahuje různé druhy cvičení, her, příkladů, tipovaček, křížovek, úkolů k zamyšlení apod. Cvičebnice učitele (tedy ŘEŠENÍ) je koncipována tak, že vyučující má k dispozici jednak tzv. opakovací část žáka (s doplněním správných odpovědí a řešení úkolů) a také rozšiřující námětovou část, ve které najde řadu doplňkových statí a tipů k tématům nosné učebnice, které může využít ve výuce. Občanský a společenskovědní základ - Psychologie, cvičebnice / řešení - Vlková Marie, Doležalová Ladislava od nakladatelství v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.