Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Ladislav Špaček: Dědečku, vyprávěj

Knihy pro děti a mládež

Ladislav Špaček: Dědečku, vyprávěj

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Ladislav Špaček, Dědečku, vyprávěj napsal Ladislav Špaček pro malé děti od tří let, aby jim přiblížil základy společenského chování. Děti si etiketu osvojí přirozeně prostřednictvím příběhů, které jsou přiměřené jejich věku. Malá holčička má hodného dědečka, který ji vypráví pohádkové příběhy. Je trpělivý, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Dědečku, vyprávěj
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislav Špaček: Dědečku, vyprávěj koupíte i tady

Specifikace Ladislav Špaček: Dědečku, vyprávěj

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 127 Kč

Knížka Dědečku, vyprávěj je určena dětem od tří let, vypráví o světě etikety pohledem malého děvčátka a jejího trpělivého a laskavého dědečka. Děti se naučí základům chování ve společenských situacích ... a dál?

Produkt Ladislav Špaček: Dědečku, vyprávěj

Ladislav Špaček: Dědečku, vyprávěj - parametry

Název produktu: Ladislav Špaček: Dědečku, vyprávěj
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 162 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Ladislav Špaček, Dědečku, vyprávěj napsal Ladislav Špaček pro malé děti od tří let, aby jim přiblížil základy společenského chování. Děti si etiketu osvojí přirozeně prostřednictvím příběhů, které jsou přiměřené jejich věku. Malá holčička má hodného dědečka, který ji vypráví pohádkové příběhy. Je trpělivý, laskavý a má pochopení pro dětský svět. Dědečku, vyprávěj , prosí děvčátko a ani si neuvěomuje, že se z pohádek od dědečka již tolik věcí naučila. Už ví, jaká pravidla chování platí v rodině, jak se má chovat na ulici, ve školce, na návštěvě a v divadle. Umí používat příbor a v souladu se svým věkem správně stolovat v hotelu nebo restauraci. Dědečku, vyprávěj nabízí dětem základ správného chování ve všech společenských situacích, na kterém se naučí stavět. Postupně mohou přidávat další zkušenosti a pravidla, které budou ve svém životě potřebovat. Učením prostřednictvím pohádek navíc u dětí nevzniká pocit, že něco musí a že musí splnit nějakou povinnost. Čtením milé knížky plné krásných obrázků získají potřebné vědomosti tak nějak mimochodem a navíc se budou bavit. Obrázky podporují dětskou představivost a děti si pak rády nabyté vědomosti mimoděk upevňují, když si knížku "čtou" samy. Moudrý dědeček učí děti ohleduplnosti, obětavosti a hlavně jim ukazuje, jak mít rád svět a lidi, kteří v něm žijí. Součástí knihy Dědečku, vyprávěj je série otázek vztahujících se ke každé kapitole. Tímto způsobem si s dětmi o každém tématu můžete povídat a jejich znalosti tak upevnit. Přílohou knihy je  zvukové CD, které můžete dětem pustit jak doma, tak například v autě cestou do školky a umožnit jim, aby si podle obrázků v knížce znovu prožily děj příběhů. Druh sortimentu : Kniha, Dědečku, vyprávěj, Jazyk : Čeština, Počet stran : 104 Dědečku, vyprávěj - Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD - Ladislav Špaček. Etiketa pro kluky a holčičky od tří let Knížka Dědečku, vyprávěj je určena dětem od tří let, vypráví o světě etikety pohledem malého děvčátka a jejího trpělivého a laskavého dědečka. Děti se naučí základům chování ve společenských situacích, které jsou přiměřené jejich věku a zkušenostem. Dozvědí se, jak se máme chovat v rodině, na ulici, ve školce, na návštěvě, u stolu, v divadle, v restauraci i v hotelu. Vyprávění moudrého dědečka je protkáno pohádkovými příběhy, které v dětech pěstují ohleduplnost, obětavost, lásku ke světu kolem nich. Kniha jim položí základy, na nichž pak budou stavět, až budou starší a budou je potkávat nové zkušenosti. Knížka je bohatá na obrázky, proto si ji mohou děti po prvním přečtení s dospělými „číst“ i samy. Na konci knihy je série otázek ke každé kapitole, aby si dospělí s dětmi mohli o tématech kapitol ještě vyprávět. Přílohou knihy může být i zvukové CD, které mohou děti poslouchat doma nebo v autě a přitom podle obrázků prožívat děj. Dědečku, vyprávěj - Etiketa pro kluky a holčičky od tří let + CD - Ladislav Špače


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.