Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ladislav Moučka: Apokalypsa - Brána ráje

Knihy

Ladislav Moučka: Apokalypsa - Brána ráje

Hodnocení: 1x
  • 4

Apokalypsa - Brána ráje Ladislav MoučkaSkrytá osnova Zjevení svatého Jana čili Zjevení,je závěrečnou knihou Nového zákona.Toto téměř 2OOO let staré literární dílo svými duchovními rozměry dalece přesáhlo rámec doby svého vzniku a hluboce ovlivnilo základy evropského myšlení. V prvé části autor předkládá oba oficiální ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ladislav Moučka: Apokalypsa - Brána ráje

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 285 Kč

Publikace: Apokalypsa - Brána ráje - Skrytá osnova Zjevení svatého Jana - Ladislav Moučka. V prvé části autor předkládá oba oficiální české překlady Bible - ekumenický a kralický - aby porovnáním pojetí dospěl k co nejpřesnějšímu čtení, následně totiž začne pracovat s textem jako se znaky a symboly, které tento text skýtá. Přes mřížku kabalistického učení se dostává k novému četení tohoto písemného odkazu z ostrova Patmos. Publikace: Apokalypsa - Brána ráje - Skrytá osnova Zjevení svatého Jana - Ladislav » ... a dál?

Produkt Ladislav Moučka: Apokalypsa - Brána ráje

Ladislav Moučka: Apokalypsa - Brána ráje - parametry

Název produktu: Ladislav Moučka: Apokalypsa - Brána ráje
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 285 Kč
Maximální cena: 318 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Apokalypsa - Brána ráje Ladislav MoučkaSkrytá osnova Zjevení svatého Jana čili Zjevení,je závěrečnou knihou Nového zákona.Toto téměř 2OOO let staré literární dílo svými duchovními rozměry dalece přesáhlo rámec doby svého vzniku a hluboce ovlivnilo základy evropského myšlení. V prvé části autor předkládá oba oficiální české překlady Bible - ekumenický a kralický - aby porovnáním pojetí dospěl k co nejpřesnějšímu čtení, následně totiž začne pracovat s textem jako se znaky a symboly, které tento text skýtá. Přes mřížku kabalistického učení se dostává k novému četení tohoto písemného odkazu z ostrova Patmos. Rozbor Janovy Apokalypsy jako sdělení skrytých významů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.