Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ladislav Lála a kol.: Dakar 2010 Napříč Jižní Amerikou

Knihy naučná literatura

Ladislav Lála a kol.: Dakar 2010 Napříč Jižní Amerikou

Hodnocení: 1x
  • 4

Dakar 2010: Napříč Jižní Amerikou Vydejte se s námi na dobrodružný závod napříč barvitým kontinentem Latinské Ameriky! Plánované datum vydání: 24. dubna 2010 Kniha Dakar 2010: Napříč Jižní Amerikou Vám umožní nahlédnout pod pokličku nejtěžšího motoristického závodu na světě. Výpravná publikace mapuje kompletní českou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ladislav Lála a kol.: Dakar 2010 Napříč Jižní Amerikou

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 400 Kč

Volné pokračování loňské knihy Dakar 29 Legenda pokračuje přináší to nejlepší z legendy jménem Rallye Dakar. Množství atraktivních fotografií přímo z epicentra dění doplňují zasvěcené texty předních ... a dál?

Produkt Ladislav Lála a kol.: Dakar 2010 Napříč Jižní Amerikou

Ladislav Lála a kol.: Dakar 2010 Napříč Jižní Amerikou - parametry

Název produktu: Ladislav Lála a kol.: Dakar 2010 Napříč Jižní Amerikou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 400 Kč
Maximální cena: 619 Kč
Ušetríte až: 219 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Dakar 2010: Napříč Jižní Amerikou Vydejte se s námi na dobrodružný závod napříč barvitým kontinentem Latinské Ameriky! Plánované datum vydání: 24. dubna 2010 Kniha Dakar 2010: Napříč Jižní Amerikou Vám umožní nahlédnout pod pokličku nejtěžšího motoristického závodu na světě. Výpravná publikace mapuje kompletní českou účast na této jedinečné sportovní události - napříč všemi kategoriemi, až po ty nejlepší. Kromě zasvěcených textů v knize naleznete atraktivní fotografie závodu zasazeného do jedinečného prostředí Argentiny a Chile. Velký prostor je věnován fotografiím úchvatných přírodních scenérií. Kromě atraktivních snímků pořizovaných ze země vás čekají i úžasné snímky zachycené z vrtulníku! Kniha Dakar 2010: Napříč Jižní Amerikou je postavena na atraktivních fotografiích z prostředí nejtěžšího motoristického závodu na světě. Neméně důležitou část publikace představují zasvěcené texty od předních českých odborníků na Rallye Dakar, díky kterým se čtenář poutavou formou dozví množství zajímavých informací. Rozsahem se jedná spíše o fotografickou publikaci, vždyť z celkového rozsahu 240ti stran je fotografiím věnováno více než osmdesát procent. Dvaatřicátý ročník Rallye Dakar zavedl nejtěžší motoristický podnik na světě již podruhé v řadě na jihoamerický kontinent poté, co se pořadatelská organizace Amaury Sport Organisation krátce po skončení loňského ročníku dohodla s vládami Argentiny a Chile na pokračování. Velká péče byla při přípravě knihy věnována citlivému výběru a sladění fotografií, podobně jako celkovému grafickému zpracování publikace. Kniha oslovuje nejen příznivce dakarské rallye, ale i všechny fotografy, kteří se zajímají o motoristický sport nebo exteriéry, jaké může nabídnout jen Jižní Amerika. Kromě fotografií motocyklů, čtyřkolek, automobilů a kamionů mnohdy v neuvěřitelných situacích a pozicích totiž kniha přináší i nádherné fotografie atmosféry a exteriérů Argentiny a Chile. Na knížce se mimo jiné podílel i Gerhard Hüdepohl, jehož snímky z prostředí Jižní Ameriky jsou ve světe pojmem. Na tvorbě knihy se podílelo hned několik spoluautorů, díky tomu pak bylo možno vybrat opravdu pestrou a reprezentativní kolekci fotografií, jejichž jediným kritériem byla zajímavost a kvalita. Kromě tradičních fotografií z písku a prachu, u kterých si budete klást otázku, co se dělo v okamžiku, kdy prachová clona zahalila fotografa, knížka přináší i vděčné záběry z vody a díky spolupráci s renomovanými zahraničními agenturami i atraktivní snímky z vrtulníku. Volné pokračování loňské knihy Dakar 29 Legenda pokračuje přináší to nejlepší z legendy jménem Rallye Dakar. Množství atraktivních fotografií přímo z epicentra dění doplňují zasvěcené texty předních odborníků. Letošní Rallye Dakar byla snad ještě náročnějším závodem, než loňský premiérový ročník na jihoamerické půdě. Všichni, kdo dojeli do cíle, si zaslouží absolutorium. Jižní Amerika nabídla atraktivní podívanou, závodilo se od Atlantiku k Pacifiku a zpět, v Andách i poušti Atacama. Publikace


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.