Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ladislav Křížovský: Stručné dějiny diplomacie

Učebnice/Odborná literatura

Ladislav Křížovský: Stručné dějiny diplomacie

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Brazilská léčitelka a výtvarnice Sandra Epstein (1956) je autorkou terapeutického a vzdělávacího systému Arar?tama. Studovala výtvarné umění, pedagogiku, antroposofii, psychologii a praxi šamanismu. V polovině 7. let založila se svými přáteli komunitu poblíž městečka Cunha severozápadně od Sao Paula a od té doby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislav Křížovský: Stručné dějiny diplomacie koupíte i tady

Specifikace Ladislav Křížovský: Stručné dějiny diplomacie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 603 Kč

Stručné dějiny diplomacie jsou po desetiletích první přehlednou soubornou publikací k vývoji diplomacie od nejstarších dob až po současnost. Zaměřují se na klíčové diplomatické aktivity a zasazují je ... a dál?

Produkt Ladislav Křížovský: Stručné dějiny diplomacie

Ladislav Křížovský: Stručné dějiny diplomacie - parametry

Název produktu: Ladislav Křížovský: Stručné dějiny diplomacie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 603 Kč
Maximální cena: 710 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Brazilská léčitelka a výtvarnice Sandra Epstein (1956) je autorkou terapeutického a vzdělávacího systému Arar?tama. Studovala výtvarné umění, pedagogiku, antroposofii, psychologii a praxi šamanismu. V polovině 7. let založila se svými přáteli komunitu poblíž městečka Cunha severozápadně od Sao Paula a od té doby tráví většinu roku v prostředí atlantského deštného pralesa. Obdiv k této nádherné přírodě, která představuje jednu z největších biodiverzit na planetě, u ní přerostl v hluboký citový vztah. Cítí se být plně součástí tohoto jedinečného ekosystému, který vnímá jako živou dýchající bytost, jako posvátnou síť celistvosti života, na níž jsme zapomněli a do níž jsme smyslovou přírodou doslova vetkáni. Tyto tisícileté lesy jsou totiž odrazem nejstarších částí našeho bytí, současná devastace světových pralesů zrcadlí stav naší vnitřní emocionální krajiny . Vibrační esence, které Sandra Epstein vytváří z rostlin atlantského pralesa, představují nástroj, jenž nám může pomoci tento neblahý trend zvrátit. Esence nám umožňují probudit naši spící emocionální inteligenci, pomáhají nám rozvinout vědomí společenství s více než jen lidským světem přírody a získat tak větší citlivost vůči biosféře Země jako celku. Vedou nás od egocentrické k transpersonální formě vědomí. Autentická empatická zkušenost Sandry Epstein s pralesem ukazuje, že současná spiritualita, má-li být plodná, by měla mít ekologický rozměr. Dějiny diplomacie jsou po desetiletích pevní přehlednou soubornou publikací zabývající se vývojem diplomacie od nejstarších dob až po současnost. Zaměřují se na klíčové diplomatické aktivity a zasazují je do širšího obecně historického rámce. Jsou založeny nejen na studiu literatury, ale i dalších pramenů, z nichž některé jsou zde alespoň v úryvcích obsaženy. Vzhledem k bohaté diplomatické činnosti 20. století se autoři soustřeďují pro toto období pouze na nejvýznamnější záměry a výsledky diplomatického jednání. Publikace je určena především studentům diplomatické akademie, dále studentům fakult, kde se přednáší problematika mezinárodních vztahů, a všem dalším zájemcům o historii diplomacie.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.