Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Ladislav Keller, Václav Kolouch: Nehody dopravních letadel v Československu 1961 - 1992 (4. díl)

Próza - beletrie

Ladislav Keller, Václav Kolouch: Nehody dopravních letadel v Československu 1961 - 1992 (4. díl)

Hodnocení: 1x
  • 4

Obdobně jako ve třetím díle, je materiálů k nehodám velké množství a rozbory nehod jsou obsáhlé. V podstatě lze konstatovat, že autoři řešili problém přeinformovanosti. To znamená, že v prvním díle byly publikovány všechny informace, které byly k dispozici. Totéž (až na výjimky) platilo i u druhého dílu. Ve třetím a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768
skladem

Jaké má kniha
Nehody dopravních letad..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ladislav Keller, Václav Kolouch: Nehody dopravních letadel v Československu 1961 - 1992 (4. díl)

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 335 Kč

Publikace: Nehody dopravních letadel v Československu (4.) - Keller Ladislav;Kolouch Václav. Ve čtvrtém díle knihy o nehodách československých dopravních letadel jsou rozebírány nehody proudových dopravních letadel československých dopravcu na celém světě a zahraničních dopravců na území Československa v období 1961-1992. Publikace: Nehody dopravních letadel v Československu (4.) - Keller Ladislav;Kolouch Václav. ... a dál?

Produkt Ladislav Keller, Václav Kolouch: Nehody dopravních letadel v Československu 1961 - 1992 (4. díl)

Ladislav Keller, Václav Kolouch: Nehody dopravních letadel v Československu 1961 - 1992 (4. díl) - parametry

Název produktu: Ladislav Keller, Václav Kolouch: Nehody dopravních letadel v Československu 1961 - 1992 (4. díl)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 335 Kč
Maximální cena: 335 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obdobně jako ve třetím díle, je materiálů k nehodám velké množství a rozbory nehod jsou obsáhlé. V podstatě lze konstatovat, že autoři řešili problém přeinformovanosti. To znamená, že v prvním díle byly publikovány všechny informace, které byly k dispozici. Totéž (až na výjimky) platilo i u druhého dílu. Ve třetím a čtvrtém dílu již autoři měli k dispozici tolik informací, že řešili, které informace nepublikovat. Protože na nehody, ke kterým došlo po 1.1.1990 se vztahuje zákon na ochranu osobních údajů - zákon č. 499/2004 Sb §37 ve znění pozdějších předpisů, zejména odst. 6 je problém se zapůjčením archivních dokumentů. Pro zmírnění tvrdosti zákona existuje dohoda mezi Národním archivem a ÚCL, podle které musí žadatel dostat souhlas od ÚCL k nahlédnutí do těchto dokumentů. Tento souhlas Ing. Ladislav Keller od ÚCL získal s tím, že v knize nebudou publikovány údaje, podle kterých by bylo možné zjistit jména a další údaje o zúčastněných osobách. Vzhledem k tomu, že mnozí piloti, kteří byli

účastníky nehod i před rokem 1990, dosud aktivně létají, případně pracují na vysokých postech u leteckých společností nebo ve státní správě, autoři dobrovolně vyhlásili embargo na osobní údaje o osobách zúčastněných na nehodách po roce 1985. Ve čtvrtém díle knihy o nehodách československých dopravních letadel jsou rozebírány nehody proudových dopravních letadel československých dopravců na celém světě a zahraničních dopravců na území Československa v období 1961-1992. Ladislav Keller; Václav KolouchProudová letadlaSvět křídel 2011Kniha, čeština, 412 stran Autor knihy Ladislav Keller, Václav Kolouch, Vydavatelstvo Svět křídel,Proudová letadla


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.