Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ladislav Janovec: Český jazyk 8 - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě

Knihy

Ladislav Janovec: Český jazyk 8 - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Český jazyk 8 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě - Janovec a kolektiv Ladislav Nová řada atraktivních cvičebnic pro žáky druhého stupně základních škol. Cvičebnice odpovídají jak nárokům a učivu jednotlivých ročníků ZŠ, tak také vycházejí vstříc požadavkům Rámcových vzdělávacích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Český jazyk 8 - Výklad ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislav Janovec: Český jazyk 8 - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě koupíte i tady

Specifikace Ladislav Janovec: Český jazyk 8 - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 35 Kč

Atraktivní cvičebnice odpovídá jak nárokům a učivu jednotlivých ročníků ZŠ, tak také vychází vstříc požadavkům Rámcových vzdělávacích programů. určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěche ... a dál?

Produkt Ladislav Janovec: Český jazyk 8 - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě

Ladislav Janovec: Český jazyk 8 - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě - parametry

Název produktu: Ladislav Janovec: Český jazyk 8 - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 35 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Český jazyk 8 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. třídě - Janovec a kolektiv Ladislav Nová řada atraktivních cvičebnic pro žáky druhého stupně základních škol. Cvičebnice odpovídají jak nárokům a učivu jednotlivých ročníků ZŠ, tak také vycházejí vstříc požadavkům Rámcových vzdělávacích programů.Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem je může využívat i učitel během vyučování. Díky nim si žáci procvičí a upevní svoje znalosti, pochopí i to, čemu ve škole nerozuměli, a dozvědí se něco navíc.Cvičebnice přinášejí bohatou nabídku rozmanitých cvičení, která se postupně věnují veškeré důležité látce daného ročníku ZŠ. Navíc obsahují výkladovou část, která žákům srozumitelným a hravým způsobem vysvětlí vše potřebné k probíraným jevům.Cvičebnice Dokážeš to! lze používat jako doplňkový materiál ke všem stávajícím učebnicím na druhém stupni základních škol.Výhody cvičebnice:- Přehledné a pro žáky přitažlivé provedení- Velké množství barevného obrazového materiálu- Různorodé a zábavné typy cvičení- Výkladová část: spousta tipů, rad, ukázkových příkladů a nápadů k procvičované látce- Snadná orientace, takže žák sám zvládne s cvičebnicí pracovat a zlepšit si svoje znalosti- Připraví žáky na zkoušení i písemné práce- Vede žáky k většímu zájmu o probíranou látku, dozvědí se vždy něco navícZávěr cvičebnice žákům nabízí řešení ke všem cvičením, což je podmínka pro kvalitní samostudium.Struktura cvičebnice češtiny:- Každému tématu se věnuje jedna kapitola- Jednotlivé části provází dvojice kreslených postaviček – hoch a dívka, které žákům látku přibližují- Každou kapitolu otevírají vtipným rozhovorem v podobě komiksu, který představí nové téma a přitáhne k němu pozornost žáků- Poté následuje řada cvičení, které jsou doplňovány radami a komentáři- na závěr kapitoly je stručné shrnutí nově probrané látky v podobě dotazníku z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Český jazyk | 8. třída od Klett naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Ladislav JanovecVýklad a cvičení pro lepší znalosti v 8. tříděKlett 2010, edice Dokážeš to!Kniha, čeština, 88 stranZlepšíš si paměť, připravíš se na zkoušení, naučíš se snadno a lépe, upevníš si své znalosti, dozvíš se něco navíc, zvládneš to i bez učitele


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.