Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ladislav Benyovszky: Náhlost. Myšlení bytí času

Knihy

Ladislav Benyovszky: Náhlost. Myšlení bytí času

Hodnocení: 1x
  • 4

Náhlost. Myšlení bytí času - Ladislav Benyovszky. Původní monografie promýšlí základní problémy Heideggerovy pozdní filosofie. Cílem studie je analýza ekstatické temporality (náhlosti), tzn. nemetafyzicky chápaného času, a to v protikladu k metafyzickému pochopení, v němž je ekstatická temporalita přístupná pouze ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87515
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ladislav Benyovszky: Náhlost. Myšlení bytí času koupíte i tady

Specifikace Ladislav Benyovszky: Náhlost. Myšlení bytí času

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 238 Kč

Původní monografie promýšlí základní problémy Heideggerovy pozdní filosofie. Cílem studie je analýza ekstatické temporality (náhlosti), tzn. nemetafyzicky chápaného času, a to v protikladu k metafyzickému pochopení, v němž je ekstatická temporalita přístupná pouze jako bytí a čas. První oddíl studie sleduje, jak se z celkové struktury ekstatické temporality ustavuje bytí, čas, neskrytost (alétheia) a zdůvodňující základ, v druhém oddílu se věnuje problematice významových vrstev přítomnosti. ... a dál?

Produkt Ladislav Benyovszky: Náhlost. Myšlení bytí času

Ladislav Benyovszky: Náhlost. Myšlení bytí času - parametry

Název produktu: Ladislav Benyovszky: Náhlost. Myšlení bytí času
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 238 Kč
Maximální cena: 312 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Náhlost. Myšlení bytí času - Ladislav Benyovszky. Původní monografie promýšlí základní problémy Heideggerovy pozdní filosofie. Cílem studie je analýza ekstatické temporality (náhlosti), tzn. nemetafyzicky chápaného času, a to v protikladu k metafyzickému pochopení, v němž je ekstatická temporalita přístupná pouze jako bytí a čas. První oddíl studie sleduje, jak se z celkové struktury ekstatické temporality ustavuje bytí, čas, neskrytost (alétheia) a zdůvodňující základ, v druhém oddílu se věnuje problematice významových vrstev přítomnosti. Náhlost. Myšlení bytí času - Ladislav Benyovszky od nakladatelství Oikoymenh v kategorii | Filozofie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.