Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen LACTULOSE AL SIRUP 500 ml

Léky na dutiny ústní a trávení

LACTULOSE AL SIRUP 500 ml

Hodnocení: 26x
  • 3.69231

Bez porady s lékařem se přípravek užívá při zácpě, která nemůže být upravena vysokým množstvím vlákniny v potravě a jinými běžnými opatřeními. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Lactulose AL sirup (lactulosum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83836
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? LACTULOSE AL SIRUP 500 ml koupíte i tady

Specifikace LACTULOSE AL SIRUP 500 ml

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce ALIUD
Nejnižší cena 105 Kč

Lactulose AL Sirup perorální sirup se bez porady s lékařem užívá při zácpě, která nemůže být upravena vysokým množstvím vlákniny v potravě a jinými běžnými opatřeními. Přípravek obsahuje fruktosu, laktosu a galaktosu. ... a dál?

Produkt LACTULOSE AL SIRUP 500 ml

LACTULOSE AL SIRUP 500 ml - parametry

Název produktu: LACTULOSE AL SIRUP 500 ml
Výrobce: ALIUD
Minimální cena: 105 Kč
Maximální cena: 155 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.69 bodů z 5
Počet hodnocení: 26 x
Hodnocení:
  • 3.69231
Podrobný popis:

Bez porady s lékařem se přípravek užívá při zácpě, která nemůže být upravena vysokým množstvím vlákniny v potravě a jinými běžnými opatřeními. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Lactulose AL sirup (lactulosum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Lactulose AL sirup musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 14 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Lactulose AL sirup a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Lactulose AL sirup užívat 3. Jak se Lactulose AL sirup užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5 Jak Lactulose AL sirup uchovávat 6. Další informace 1. CO JE LACTULOSE AL SIRUP A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Složení Léčivá látka: 100 ml sirupu obsahuje 66,7 g lactulosum (což odpovídá lactulosi solutio (50%) 132,0 g) Přípravek obsahuje fruktosu, laktosu a galaktosu. Indikační skupina Laxativa Charakteristika Osmoticky působící laxativum Laktulosa se ve střevech prakticky nevstřebává, ale působí přímo v tlustém střevě. Zvýšení kyselosti střevního obsahu a následné zvýšení obsahu vody ve stolici umožňuje zvětšení obsahu střev a zlepšení jejich vyprazdňování. Indikace Bez porady s lékařem se přípravek užívá při: - zácpě, která nemůže být upravena vysokým množstvím vlákniny v potravě a jinými běžnými opatřeními Na doporučení lékaře se přípravek užívá při: - stavech vyžadujících usnadnění pohybu střev - prevenci a léčbě portální systémové encefalopatie (tj. poruchy mozku spojené s chronickým selháním jater, zvláště jaterní cirrhozou) - urychlení střevní pasáže při RTG vyšetření Dětem se přípravek podává jen na doporučení lékaře. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE LACTULOSE AL SIRUP UŽÍVAT Neužívejte Lactulose AL sirup - při příznacích jako jsou bolest břicha, zvracení a horečka, mohou být známkou závažného stavu (neprůchodnosti střev, akutního zánětlivého procesu v trávicím traktu). Při výskytu těchto obtíží neužívejte Lactulose AL sirup nebo jiné léky, ale vyhledejte neodkladně lékaře. - v případě, že trpíte porušením rovnováhy vody a elektrolytů (ztráta soli) Zvláštní opatrnosti při použití Lactulose AL sirup je zapotřebí - při dlouhodobé zácpě, v tomto případě se nechte před zahájením léčby Lactulose AL sirupem vyšetřit lékařem, protože chronická porucha pohybu střev může být příznakem závažnějšího onemocnění. - u dětí, vzhledem k tomu, že dědičná nesnášenlivost nemusela být u dítěte nebo batolete ještě diagnostikována (z


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.