Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen L. Ros-El a Hosni: Aussichten A2 KB - učebnice + 2CD

Učebnice/Odborná literatura

L. Ros-El a Hosni: Aussichten A2 KB - učebnice + 2CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Učební soubor Aussichten je k dispozici buď ve třídílném, nebo šestidílném vydání. Třídílné vydání zahrnuje učebnici se dvěma vloženými CD a zvlášť pracovní sešit s vloženým CD a DVD, a to pro každý díl. Učebnici tvoří 10 lekcí, jež jsou propojeny navazujícím příběhem, nahraným i na CD. Každá lekce pokrývá ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? L. Ros-El a Hosni: Aussichten A2 KB - učebnice + 2CD koupíte i tady

Specifikace L. Ros-El a Hosni: Aussichten A2 KB - učebnice + 2CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 307 Kč

Učební soubor Aussichten je k dispozici buď ve třídílném, nebo šestidílném vydání. Třídílné vydání zahrnuje učebnici se dvěma vloženými CD a zvlášť pracovní sešit s vloženým CD a DVD, a to pro každý díl. Učebnici tvoří 10 lekcí, jež jsou propojeny navazujícím příběhem, nahraným i na CD. Každá lekce pokrývá soukromou, profesní a společenskou oblast života. Po 5. a 10. lekci následuje pozvolný trénink řečových dovedností. Na konci učebnice je k dispozici souhrnný přehled gramatiky a abecední slovníček. Pracovní » ... a dál?

Produkt L. Ros-El a Hosni: Aussichten A2 KB - učebnice + 2CD

L. Ros-El a Hosni: Aussichten A2 KB - učebnice + 2CD - parametry

Název produktu: L. Ros-El a Hosni: Aussichten A2 KB - učebnice + 2CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 307 Kč
Maximální cena: 419 Kč
Ušetríte až: 112 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Učební soubor Aussichten je k dispozici buď ve třídílném, nebo šestidílném vydání. Třídílné vydání zahrnuje učebnici se dvěma vloženými CD a zvlášť pracovní sešit s vloženým CD a DVD, a to pro každý díl. Učebnici tvoří 10 lekcí, jež jsou propojeny navazujícím příběhem, nahraným i na CD. Každá lekce pokrývá soukromou, profesní a společenskou oblast života. Po 5. a 10. lekci následuje pozvolný trénink řečových dovedností. Na konci učebnice je k dispozici souhrnný přehled gramatiky a abecední slovníček. Pracovní sešit nabízí samozřejmě množství úloh k prohloubení a upevnění probraného učiva, ale také další zajímavé projekty z oblasti reálií. Po každých dvou lekcích pracovního sešitu následuje možnost autoevaluace, student si sám ověří, co se (ne)naučil. V šestidílném vydání obsahuje jeden svazek lekce 1-5, druhý svazek lekce 6-10 učebnice i pracovního sešitu. Aussichten A2 KB - učebnice + 2CD - a kolektiv L. Ros-El Hosni. Německá učebnice, edice Aussichten odpovídající úrovni A2.   Kurz si klade za cíl zpřístupnit reálnou aživou němčinu prostřednictvím autentických situací apřirozeného jazyka. Studenti budou díky systematickému nacvičování strategií schopni obstát vběžných situacích, skterými se vněmecky mluvících zemích setkají. Různorodá cvičení ajednotlivé komponenty kurzu umožňují individuální přístup ke každému uživateli. Aussichten A2 KB - učebnice + 2CD - a kolektiv L. Ros-El Hosni od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | Aussichten za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Nový třídílný kurz němčiny pro mládež bez předchozích znalostí jazyka připraví studenty na novou maturitní zkoušku z němčiny – učebnice se dvěma poslechovými CD , Druh sortimentu : Kniha, Aussichten A2 KB+CD, Jazyk : Němčina, Počet stran : 216


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.