Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen L. Ros-El a Hosni: Aussichten A1 - Integration Spezial + CD

Učebnice/Odborná literatura

L. Ros-El a Hosni: Aussichten A1 - Integration Spezial + CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Aussichten A1 - Integration Spezial + CD - a kolektiv L. Ros-El Hosni. Doplňující materiál pro integrační kurzy Aussichten je třídílná učebnice pro výuku německého jazyka určená pro mládež bez vstupních znalostí. Celý kurz obsahuje úrovně A1 až B1 a připravuje na složení mezinárodních jazykových zkoušek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace L. Ros-El a Hosni: Aussichten A1 - Integration Spezial + CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Publikace: Aussichten A1 - Integration Spezial + CD - L. Ros-El Hosni;Kolektiv. Publikace: Aussichten A1 - Integration Spezial + CD - L. Ros-El Hosni;Kolektiv. ... a dál?

Produkt L. Ros-El a Hosni: Aussichten A1 - Integration Spezial + CD

L. Ros-El a Hosni: Aussichten A1 - Integration Spezial + CD - parametry

Název produktu: L. Ros-El a Hosni: Aussichten A1 - Integration Spezial + CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Aussichten A1 - Integration Spezial + CD - a kolektiv L. Ros-El Hosni. Doplňující materiál pro integrační kurzy Aussichten je třídílná učebnice pro výuku německého jazyka určená pro mládež bez vstupních znalostí. Celý kurz obsahuje úrovně A1 až B1 a připravuje na složení mezinárodních jazykových zkoušek z němčiny, resp. na novou maturitní zkoušku z němčiny. Do učebnice i do pracovního sešitu bylo integrováno velké množství poslechových textů, který má každý žák vložené v učebnici. Dále je součásti knihy DVD, které obsahuje tematické reportáže natočené k jednotlivým tématům knihy. Tato řada má tři díly, přičemž je k jak ve formě samostatné učebnice a pracovního sešitu, tak v kombinované formě, kdy je pracovní sešit a učebnice spojena a celý díl je rozděln do dvou půldílů. Učebnice je variabilní podle požadavků kurzu - je rozdělena do 3 dílů, resp. 6 půldílů. Kniha vychází důsledně z myšlenky Evropského referenčního rámce a připravuje na složení jazykových certifikátů Start Deutsch 1 a 2 a poslední díl na Zertifikat Deutsch. Koncepce knihy usiluje o co největší autenticitu jazyka, provazuje jazyké dovednosti soukromé, věřejné a pracovní komunikace. Koncepce knihy zohledňuje různé typy žáků, zohledňuje interkulturální aspekt a přináší žákům pochopení komunikačních strategií. Poslechová cvičení vychází z pevného okruhu účinkujících osob a tím zpřehledňují pochopení textů. Součástí knihy je také rozsáhlá příloha s popisy strategií, přehlednou gramatikou a abecedním přehledem slovní zásoby. Po každé druhé lekci kniha umožňuje sebeevaluaci žáků a pomáhá tím se připravit na složení jazykového certifikátu. Kniha a doplňkový materiál je na úrovni A1 - B1 dle SERR. Aussichten A1 - Integration Spezial + CD - a kolektiv L. Ros-El Hosni od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | | Aussichten za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Aussichten ist das neue Lehrwerk für Deutsch als Fremdsprache. Es wendet sich an erwachsene Lerner ohne Vorkenntnisse und deckt die Niveaustufen A1 bis B1 ab.§§Das Arbeitsbuch mit Audio-CD und DVD enthält:§- umfangreiche Übungen§- ein weiterführendes Angebot mit landeskundlichen, kreativen Aufgaben§- Selbstevaluation nach jeder zweiten Lektion§- Prüfungstraining für Start Deutsch 1§- auf der DVD landeskundliche Porträts realer Personen zu jeder Lektion und dazu passende Aufgabenältlich!§ Nový třídílný kurz němčiny pro mládež bez předchozích znalostí jazyka připraví studenty na novou maturitní zkoušku z němčiny – doplňkový materiál s poslechovým CD, 1. díl, obsahuje specifická témata, týkající se problémů vzniklých při prvním kontaktu s německy mluvícím světem. Krátké učební jednotky umožňují rychlý postup. Možno používat současně s učebním souborem Aussichten, ale i nezávisle na učebnici. Obsahuje CD.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.