Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kyle Garlett: Železné srdce

Knihy

Kyle Garlett: Železné srdce

Hodnocení: 1x
  • 4

Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu - Kyle Garlett. Kyle Garlett je americký sportovní novinář, televizní sportovní komentátor, světoznámý lektor a úspěšný autor tří knih, žijící v Kalifornii. Ve svém pozoruhodném autobiografickém díle „Železné srdce: od pacienta s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Železné srdce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kyle Garlett: Železné srdce koupíte i tady

Specifikace Kyle Garlett: Železné srdce

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 204 Kč

Kyle Garlett je americký sportovní novinář, televizní sportovní komentátor, světoznámý lektor a úspěšný autor tří knih, žijící v Kalifornii. Ve svém pozoruhodném autobiografickém díle „Železné srdce: od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu“ (Heart of Iron: My Journey from Transplant Patient to Ironman Triathlete, 2011) provází čtenáře vlastním nelehkým životem pacienta s čtyřikrát diagnostikovanou rakovinou (poprvé mu byla diagnostikována Hodgkinova choroba v jeho osmnácti letech v roce » ... a dál?

Produkt Kyle Garlett: Železné srdce

Kyle Garlett: Železné srdce - parametry

Název produktu: Kyle Garlett: Železné srdce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 204 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 125 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu - Kyle Garlett. Kyle Garlett je americký sportovní novinář, televizní sportovní komentátor, světoznámý lektor a úspěšný autor tří knih, žijící v Kalifornii. Ve svém pozoruhodném autobiografickém díle „Železné srdce: od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu“ (Heart of Iron: My Journey from Transplant Patient to Ironman Triathlete, 2011) provází čtenáře vlastním nelehkým životem pacienta s čtyřikrát diagnostikovanou rakovinou (poprvé mu byla diagnostikována Hodgkinova choroba v jeho osmnácti letech v roce 1989, naposledy leukémie v roce 1997), pacienta s totální kloubní náhradou (kyčel a rameno) a pacienta s transplantovaným srdcem (nové srdce mu bylo voperováno v roce 2006) i svojí současnou, téměř neuvěřitelnou kariérou plavce (zlatá medaile ve volném stylu na 100 metrů na U.S. Transplant Games v roce 2008), triatlonisty (Lavaman Triathlon v roce 2008 a 2009, Vineman 70.3 v roce 2009, Utah Half-Ironman v roce 2009) a dvojnásobného účastníka největší sportovní soutěže na této planetě, havajského Ironmana (v roce 2009 a 2010). Kniha je fascinujícím dokladem o síle lidského ducha, odvahy a nezlomné vůle. Železné srdce - Od pacienta s transplantovaným srdcem k železnému muži triatlonu - Kyle Garlett od nakladatelství Triton v kategorii | Osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.