KW triO COK-9Z201 A3
KW triO COK-9Z201 A3

TOP 2 1. Nejprodávanější
KW triO COK-9Z201 A3

od 129 Kč
Podložka - třívrstvá řezná, pro ruční řezací kolečko nebo pro reklamní účely při použití lamovacího nože, protiskluzový povrch, inovovaný povrch má samozacelující vlastnosti, šetří čepel nože, mřížka s měřítkem, 45x30cm. Tato řezací podložka COK-9Z201 A3 najde využití zejména v kancelářích nebo v učitelské sborovně, kde je využívána dennodenně. Perfektně se hodí pro ruční řezací kolečko, a také pro různé reklamní účely při použití vylamovacího…
Penzo.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
129 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: KW triO COK-9Z201 A3
Výrobce: KW-trio
Minimální cena: 129 Kč
Maximální cena: 186 Kč
Ušetříte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Podložka - třívrstvá řezná, pro ruční řezací kolečko nebo pro reklamní účely při použití lamovacího nože, protiskluzový povrch, inovovaný povrch má samozacelující vlastnosti, šetří čepel nože, mřížka s měřítkem, 45x30cm. Tato řezací podložka COK-9Z201 A3 najde využití zejména v kancelářích nebo v učitelské sborovně, kde je využívána dennodenně. Perfektně se hodí pro ruční řezací kolečko, a také pro různé reklamní účely při použití vylamovacího nože. Řezaný materiál lze dobře srovnat díky potisku, který je tvořen mřížkou. Vaše dokumenty tak budou vždy perfektně zarovnané. Klíčové vlastnosti podložky KW triO COK-9Z201 A3Pro použití ručního řezacího kolečka či vylamovacího nožeProtiskluzový povrchMřížkovaný potiskTřívrstvý materiál zamezí proříznutíVhodná také jako podložka pod počítačovou myšPro listy papíru formátu A3Rozměry 30 × 45 cm Pro bezpečnou práciProtiskluzový povrch podložky KW triO COK-9Z201 A3 zabraňuje posunutí nože. Nikdy tak nepřijdete k úrazu. Má rovněž skvělé Řezací podložka KW trio je určena k bezpečnému řezání různých materiálů, můžete ji použít také jako psací podložku, podložku pod razítkování nebo jako podložku pod myš. Podložka má speciální 3-vrstvou svrchní část, na které můžete řezat velmi ostrými nástroji. Pokud se na povrchu podložky objeví rýhy, umístěte ji na sluneční světlo, rýhy se opět zacelí. Při čištění pracovní plochy podložky nepoužívejte žádné chemické prostředky. formát DIN A4 rozměr 220 x 300 mm tloušťka 3 mm barva podložky zelená inovativní materiál samo zacelující vlastnosti povrchu oboustranná a odolná třívrstvá konstrukce jasný a přesný rastr flat povrch umožňuje plynulé psaní a řezání Řezací podložka pro formát A3. Řezné podložky jsou určeny k bezpečnému řezání různých materiálůi velmi ostrými nástroji jako skalpel. Díky speciální 3-vrstvé svrchní části podložku není možné proříznout a tím chrání povrch,na kterém je umístěna,proti poškození a zároveň netupí řezací nástroj. Vhodné na řezání i jako psací podložka, podložka pro razítkování nebo jako podložka pro optickou myš. ÚDRŽBA: V PŘÍPADĚ NUTNOSTI ČISTIT NEPOUŽÍVEJTE ŽÁDNÉ CHEMICKÉ PROSTŘEDKY! POUŽIJTE BĚŽNÝ KUCHYŇSKÝ ČISTÍCÍ PROSTŘEDEK TYPU JAR NEBO ČISTOU VODU. POKUD JEVÍ PODLOŽKA NA POVRCHU RÝHY PO VELMI ČASTÉM UŽÍVÁNÍ, UMÍSTĚTE JI NA SLUNEČNÍ SVĚTLO A OPĚTOVNĚ SE ZACELÍ.

Řezací podložka pro formát A3. Rozměry 30×45 cm. Slouží jako pevný podklad pro řezání odlamovacím nebo rotačním nožem. Podložka o tloušťce 3 mm je vyrobena ze tří vrstev materiálu, má tuhé neproříznutel­né jádro. Po projetí nože se se její povrch opětovně „zacelí“. Měkká povrchová vrstva podložky zároveň chrání ostrost nože. Provedení zelená, s antireflexním matným povrchem, tisk základním rastrem s měřítkem. Je vhodná také jako podložka pod počítačovou myš, nebo podložka pro razítkování.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.