Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Květoslav Minařík: Vnitřní smysl Nového Zákona

Knihy

Květoslav Minařík: Vnitřní smysl Nového Zákona

Hodnocení: 1x
  • 4

Nový Zákon ukazuje člověku správnou cestu. A já jsem si dovolil připojit k němu vysvětlivky, aby byly hlouběji odůvodněny jeho mravní poučky. Čtenář uvidí, že náboženství sleduje věcné cíle a staví na rozumově logických zákonech. Jeho východiskem je totiž učení o sebevládě, vrcholící v úplném zastavení duševní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85943
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Květoslav Minařík: Vnitřní smysl Nového Zákona

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 276 Kč

Nový Zákon ukazuje člověku správnou cestu. A já jsem si dovolil připojit k němu vysvětlivky, aby byly hlouběji odůvodněny jeho mravní poučky. Čtenář uvidí, že náboženství sleduje věcné cíle a staví na rozumově logických zákonech. Jeho východiskem je totiž učení o sebevládě, vrcholící v úplném zastavení duševní činnosti při bdělém vědomí, které je jediným reálným předpokladem nezaujatého pozorování. Jím se zostřují smysly natolik, že studující člověk může sledovat dění v příčinách a následcích. To je druhé, vyšší » ... a dál?

Produkt Květoslav Minařík: Vnitřní smysl Nového Zákona

Květoslav Minařík: Vnitřní smysl Nového Zákona - parametry

Název produktu: Květoslav Minařík: Vnitřní smysl Nového Zákona
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 276 Kč
Maximální cena: 276 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nový Zákon ukazuje člověku správnou cestu. A já jsem si dovolil připojit k němu vysvětlivky, aby byly hlouběji odůvodněny jeho mravní poučky. Čtenář uvidí, že náboženství sleduje věcné cíle a staví na rozumově logických zákonech. Jeho východiskem je totiž učení o sebevládě, vrcholící v úplném zastavení duševní činnosti při bdělém vědomí, které je jediným reálným předpokladem nezaujatého pozorování. Jím se zostřují smysly natolik, že studující člověk může sledovat dění v příčinách a následcích. To je druhé, vyšší dobro náboženského učení... ...Hodnota náboženství tkví v tom, že když člověk dodržuje jeho přikázání, dospěje k objektivnímu zjištění, že provazy připoutanosti byly zpřetrhány a místo pocitu připoutanosti vystoupil ničím nezničitelný pocit blaha a svobody, spojený s poznáním pomíjejícnosti všech zevních věcí... Publikace: Vnitřní smysl Nového Zákona - Květoslav Minařík. V knize jsou vybrány citáty ze všech čtyř evangelií, Skutků

apoštolů a některých epištol Nového Zákona. Jsou doprovázeny

vysvětlujícími komentáři. Křesťanské učení Nového Zákona je zde

ukázáno jako nauka o vědění, moci a osvobození, která člověka vede

cestou spásné mravnosti až do úplného ozdravění a nabytí moudrosti.

Květoslav Minařík obhajuje hloubku a velikost přínosu křesťanství,

které někteří lidé podceňují ve srovnání s orientálními naukami.

Cesta prosté morálky, jak ji ukazuje Nový Zákon, je předepsána

každému, kdo chce dospět k duchovnímu zdokonalení. Tato kniha

ukazuje jak po této cestě jít.

Druhé přepracované vydání. Publikace: Vnitřní smysl Nového Zákona - Květoslav Minařík. Květoslav Minařík. Citáty ze všech čtyř evangelií, skutků apoštolů a některých epištol doprovázené komentáři K.M. ukazují křesťanství jako živou nauku. váz., 400 str. ISBN 80-85202-13-1.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.