Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Květoslav Minařík: Praxe Přímé Stezky 3

Knihy

Květoslav Minařík: Praxe Přímé Stezky 3 cena od 0 Kč

Květoslav Minařík: Praxe Přímé Stezky 3

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha uvádí čtyři témata: 1. Spisy Květoslava Minaříka - postup při práci, vliv politického dění na uveřejnění spisů, doklady o předání spisů další generaci. 2. Duchovní směry a školy - odraz postojů Květoslava Minaříka k různým duchovním směrům. 3. Snahy o spolupráci - doklady o celoživotní snaze spolupracovat s ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Květoslav Minařík: Praxe Přímé Stezky 3 - parametry

Název produktu: Květoslav Minařík: Praxe Přímé Stezky 3
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha uvádí čtyři témata: 1. Spisy Květoslava Minaříka - postup při práci, vliv politického dění na uveřejnění spisů, doklady o předání spisů další generaci. 2. Duchovní směry a školy - odraz postojů Květoslava Minaříka k různým duchovním směrům. 3. Snahy o spolupráci - doklady o celoživotní snaze spolupracovat s jinými duchovně vyspělými současníky. 4. Budování obce - překážky v úsilí uskutečnit jeden z hlavních cílů - vybudovat fungující obec duchovně usilujících lidí.

Druhé přepracované vydání. Třetí a poslední svazek výboru z korespondence Květoslava Minaříka se pojetím poněkud liší od prvních dvou. Všechna témata doprovázejí poznámky a vysvětlivky, jinak by čtenáři některé okolnosti u písemností starých mohdy půl století i více nemusely být jasné. Souvisí to především s politickým a společenským vývojem v Československu od 2. světové války až téměř do konce dvacátého století. Květoslav Minařík. Často velmi kritické, někdy však i pochvalné rozhodné názory na duchovní směry a školy ve formě utříděné autorovy korespondence


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.