Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kurt Tepperwein: Poselství tvé duše - Tři pilíře mentálního odkyselení

Knihy naučná literatura

Kurt Tepperwein: Poselství tvé duše - Tři pilíře mentálního odkyselení

Hodnocení: 1x
  • 4

Poselství tvé duše - Tři pilíře mentálního odkyselení - Kurt Tepperwein. Negativní pocity jako vina, zlost, pochybnosti či zklamání zanechávají stopy v naší duši. Čím déle jsme těmto vlivům vystaveni, tím trvalejší jsou následky. A výsledek – mentální překyselení! Kurt Tepperwein, známý léčitel se speciálním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kurt Tepperwein: Poselství tvé duše - Tři pilíře mentálního odkyselení

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 162 Kč

Negativní pocity jako vina, zlost, pochybnosti či zklamání zanechávají stopy v naší duši. Čím déle jsme těmto vlivům vystaveni, tím trvalejší jsou následky.A výsledek – mentální překyselení!Kurt Tepperwein, známý léčitel se speciálním zaměřením na oblast příčin fyzických a psychických nemocí, vytvořil účinnou detoxikační metodu, s níž můžeme svou duši opět uzdravit. Pomocí snadno použitelného programu v této knize objasňuje:-Jaké jsou příčiny mentálního překyselení?-Jak se oprostit od negativních vzorců?-Čím lze » ... a dál?

Produkt Kurt Tepperwein: Poselství tvé duše - Tři pilíře mentálního odkyselení

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Muzeum umění

Muzeum umění

od 3 883 Kč

Exner

Exner

od 1 393 Kč

Bible

Bible

od 1 851 Kč

Jan Švankmajer

Jan Švankmajer

od 1 393 Kč

Kurt Tepperwein: Poselství tvé duše - Tři pilíře mentálního odkyselení - parametry

Název produktu: Kurt Tepperwein: Poselství tvé duše - Tři pilíře mentálního odkyselení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 162 Kč
Maximální cena: 162 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Poselství tvé duše - Tři pilíře mentálního odkyselení - Kurt Tepperwein. Negativní pocity jako vina, zlost, pochybnosti či zklamání zanechávají stopy v naší duši. Čím déle jsme těmto vlivům vystaveni, tím trvalejší jsou následky. A výsledek – mentální překyselení! Kurt Tepperwein, známý léčitel se speciálním zaměřením na oblast příčin fyzických a psychických nemocí, vytvořil účinnou detoxikační metodu, s níž můžeme svou duši opět uzdravit. Pomocí snadno použitelného programu v této knize objasňuje: - Jaké jsou příčiny mentálního překyselení? - Jak se oprostit od negativních vzorců? - Čím lze podpořit psychohygienu? V Osobním kontrolním seznamu na závěr uvádí cvičení pro individuální sebeanalýzu. Poselství tvé duše - Tři pilíře mentálního odkyselení - Kurt Tepperwein od nakladatelství Noxi s. r. o. v kategorii | Kurt Tepperwein za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.