Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kurt Tepperwein: Nemoci vyčtené z tváře

Knihy naučná literatura

Kurt Tepperwein: Nemoci vyčtené z tváře cena od 0 Kč

Kurt Tepperwein: Nemoci vyčtené z tváře

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Pouze zkušený pohled nám může pomoci, chceme-li se něco dozvědět o vlastním zdravotním stavu nebo o zdraví druhých. Takový "diagnostický pohled" si může osvojit každý. Autor knihy Nemoci vyčtené z tváře - Patofyziognomie názorně vysvětluje, podle jakých typických znaků v očích, na kůži, rukou, rtech, uších, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Kurt Tepperwein: Nemoci vyčtené z tváře - parametry

Název produktu: Kurt Tepperwein: Nemoci vyčtené z tváře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Pouze zkušený pohled nám může pomoci, chceme-li se něco dozvědět o vlastním zdravotním stavu nebo o zdraví druhých. Takový "diagnostický pohled" si může osvojit každý.

Autor knihy Nemoci vyčtené z tváře - Patofyziognomie názorně vysvětluje, podle jakých typických znaků v očích, na kůži, rukou, rtech, uších, zubech nebo jazyku poznáte, jak se daří orgánům uvnitř těla a co jim případně chybí. Navenek patrné tělesné signály uvádí do souvislosti s příčinami. Díky tomu doslova "na první pohled" rozeznáte, jak na tom ten či onen člověk zdravotně je. Popis Prof. Kurt Tepperwein působí jako léčitel a terapeut. Od roku 1984 je docentem na Akademii duchovních věd a vede pracovní skupinu Mentální trénink. Jeho tréninkové metody pomohly už mnoha špičkovým manažerům a vrcholovým sportovcům k úspěchu a stabilním výkonům. Vydal řadu bestsellerů, které si získaly velkou oblibu a objevují se neustále v nových vydáních.

Úryvek z úvodu:

Vnější podoba těla je výsledkem našeho vnitřního duševně-duchovního stavu. Především v obličeji se odráží život a prožitky člověka. Právě zde se výrazně projevuje jasný duch, ryzost myšlení, vibrace a naladění naší mysli. Obličej je tak nejen věrným odrazem duše člověka, nýbrž i vývěsním štítem jeho zdravotního stavu. Když Albert Camus říká: "Od třicátého roku života má každý člověk tvář, jakou si zaslouží", vztahuje se to nepochybně i na řadu fyziognomických znaků, které poukazují na fyzické slabiny a nemoci.

Kurt Tepperwein shromáždil zkušenosti vztahující se k vědomostem o psychofyziognomii a nabízí nám velmi přístupnou praktickou příručku, která umožňuje vizuální rozpoznávání zdravotních problémů takříkajíc na první pohled.

Po krátkém historickém ohlédnutí za existencí a vznikem fyziognomiky nemocí nám autor v hlavní části knihy nabízí řadu diagnóz, které při pohledu na obličej a podobu těla, kůži a vlasy, ruce a rukopis, ale také mimiku, chůzi a gesta mohou poskytnout první a závažné vodítko ke kontrole vlastního zdraví. Díky němu dokážeme včas rozeznat slabá místa a dědičné chorobné sklony. To nám pak umožní předejít nadcházejícímu onemocnění vhodnými opatřeními, například způsobem stravování. Člověk, který se umí kriticky pozorovat v zrcadle, si dokáže ze správné kombinace popsaných fyziognomických znaků odvodit prospěšné závěry.

Počet stran: 200

Rozměry: 131 x 206 mm

Vazba: vázaná Další sdělení V naší nabídce naleznete také další knihy Kurta Tepperweina: Co ti napoví nemoc - Řeč symptomů (Kurt Tepperwein, Prof.), Sebeléčba aneb jak aktivovat vlastní léčivé síly (Kurt Tepperwein, Prof.), Pryč s kyselostí (Kurt Tepperwein, Prof.), Žít jako bohové - "Osm Himalájců" - cviky pro zdravý život (Kurt Tepperwein, Prof.), Za to můžeš ty! Proč tolik vztahů strádá (Kurt Tepperwein, Prof.), Jak si zachovat mládí - Tipy proti stárnutí (Kurt Tepperwein, Prof.). Další informace o knize Nemoci vyčtené z tváře - Patofyziognomie naleznete v článku Co prozrazují ruce.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.