Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Kurt Ifkovits: Die Zeit (1894–1904) II.

Cizojazyčné knihy

Kurt Ifkovits: Die Zeit (1894–1904) II.

Hodnocení: 1x
  • 4

Die Zeit (1894–1904) II. – Die Wiener Wochenschrift und die zentraleuropäische Moderne - Kurt Ifkovits, Lucie Merhautová . Kniha navazuje na předchozí publikaci Die Wiener Wochenschrift Die Zeit (1894–1904) als Mittler zwischen der Tschechischen und Wiener Moderne (Praha – Vídeň 2011), která v interpretaci a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kurt Ifkovits: Die Zeit (1894–1904) II. koupíte i tady

Specifikace Kurt Ifkovits: Die Zeit (1894–1904) II.

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 262 Kč

Kniha navazuje na předchozí publikaci Die Wiener Wochenschrift Die Zeit (1894-1904) als Mittler zwischen der Tschechischen und Wiener Moderne (Praha - Vídeň 2011), která v interpretaci a dokumentech přinesla syntetický pohled na spolupráci představitelů české literární a politické moderny s redakčním okruhem vídeňského týdeníku Die Zeit. V tomto svazku je prvotní česko-vídeňské zaměření rozšířeno o širší komparativní perspektivu: čtrnáct studií od mezinárodního kolektivu autorů (z ČR, Rakouska, Německa a Polska) » ... a dál?

Produkt Kurt Ifkovits: Die Zeit (1894–1904) II.

Kurt Ifkovits: Die Zeit (1894–1904) II. - parametry

Název produktu: Kurt Ifkovits: Die Zeit (1894–1904) II.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 262 Kč
Maximální cena: 342 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Die Zeit (1894–1904) II. – Die Wiener Wochenschrift und die zentraleuropäische Moderne - Kurt Ifkovits, Lucie Merhautová . Kniha navazuje na předchozí publikaci Die Wiener Wochenschrift Die Zeit (1894–1904) als Mittler zwischen der Tschechischen und Wiener Moderne (Praha – Vídeň 2011), která v interpretaci a dokumentech přinesla syntetický pohled na spolupráci představitelů české literární a politické moderny s redakčním okruhem vídeňského týdeníku Die Zeit. V tomto svazku je prvotní česko-vídeňské zaměření rozšířeno o širší komparativní perspektivu: čtrnáct studií od mezinárodního kolektivu autorů (z ČR, Rakouska, Německa a Polska) je soustředěno na působení představitelů berlínské, vídeňské, české, českoněmecké, ukrajinské, polské a jihoslovanské umělecké moderny v týdeníku Die Zeit. Literárněhistorický a uměnohistorický pohled je rozšířen o další témata, která byla v časopise hojně zastoupena: hospodářství, sociologii, politiku, antisemitismus a ženskou otázku. Jednotlivé studie se zaměřují na osobnosti, které prostřednictvím Die Zeit mohly, mnohdy poprvé nebo poprvé s větší razancí, vstoupit do vídeňského a potažmo i středoevropského kontextu. Druhá část publikace obsahuje prameny. Jednotlivé studie odkazují na více než sto padesát článků z týdeníku Die Zeit. Z tohoto množství bylo za pomoci autorů vybráno dvacet tři textů, které jsou chronologicky přetištěny. Tato edice textů slouží jako příloha k jednotlivým studiím a jako celek zlomkovitě dokumentuje mnohohlasí typické pro revue po celou dobu její existence. Publikace je zakončena stručnými medailony autorů studií, soupisem editovaných textů, pramenů a literatury, anglickým shrnutím a jmenným rejstříkem. Die Zeit (1894–1904) II. – Die Wiener Wochenschrift und die zentraleuropäische Moderne - Kurt Ifkovits, Lucie Merhautová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.