Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kučerová R., Ledvinka Š.: Maturita 2013 - Matematika

Učebnice/Odborná literatura

Kučerová R., Ledvinka Š.: Maturita 2013 - Matematika

Hodnocení: 1x
  • 4

Příprava na společnou část maturitmí zkoušky z matematiky pro studenty SŠ a jejich učitele. Obsah: - kompletní informace o společné části maturitní zkoušky z předmětu matematika - tři cvičné didaktické testy s klíčem - podrobný postup řešení každé úlohy z didaktických testů usnadňující zopakování základních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83914
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kučerová R., Ledvinka Š.: Maturita 2013 - Matematika

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 64 Kč

Publikace: Maturita 2013 – Matematika - R. Kučerová;Š. Ledvinka. Kniha reaguje na aktuální podobu (2012/2013) státní maturitní zkoušky z matematiky. Studentům a studentkám přinášíme vyčerpávající informace o státní maturitní zkoušce z matematiky (obecné informace o zkoušce a její cíle, způsob zadání, průběh a hodnocení). Nabízíme přehled oblastí učiva předmětu matematika (a jejich procentuální zastoupení v didaktickém testu), ze kterých bude složen didaktický test, s nímž se setkáte u maturity z matematiky. » ... a dál?

Produkt Kučerová R., Ledvinka Š.: Maturita 2013 - Matematika

Kučerová R., Ledvinka Š.: Maturita 2013 - Matematika - parametry

Název produktu: Kučerová R., Ledvinka Š.: Maturita 2013 - Matematika
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 64 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příprava na společnou část maturitmí zkoušky z matematiky pro studenty SŠ a jejich učitele. Obsah: - kompletní informace o společné části maturitní zkoušky z předmětu matematika - tři cvičné didaktické testy s klíčem - podrobný postup řešení každé úlohy z didaktických testů usnadňující zopakování základních matematických principů - návody umožňujícízvolit správný postup řešení podobných typů matematických příkladů - rady a tipy k přípravě na maturitní zkoušku Publikace je určena především letošním maturantům, kteří v ní mohou najít mnoho důležitých informací, rad a tipů, jež uplatní při přípravě na maturitní zkoušku. Knihu však mohou využít i ostatní studenti, a to zejména jako pomůcka při studiu matematiky. V neposledná řadě se publikací mohou inspirovat také vyučující, např. připřípravě písemných testů do hodin matematiky. Titul je rozdělen do tří hlavních částí.   Kniha reaguje na aktuální podobu (2011/2012) státní maturitní zkoušky z matematiky v základní úrovni obtížnosti. Studentům a studentkám přinášíme vyčerpávající informace o státní maturitní zkoušce z matematiky (obecné informace o zkoušce a její cíle, způsob zadání, průběh zkoušky a její hodnocení). Nabízíme komplexní rozbor oblastí učiva předmětu matematika (a jejich procentuální zastoupení v didaktickém testu), ze kterých bude složen didaktický test, s nímž se setkáte u maturity z matematiky. Tento rozbor vám umožní efektivně zacílit svou přípravu na maturitu z matematiky přímo na příslušnou oblast učiva. Přinášíme tři cvičné didaktické testy, které zcela odpovídají podobě didaktických testů u vlastní maturity (zastoupením tematických okruhů, typů odpovědí). Klíč k didaktickým testům obsahuje kromě správných výsledků i přesný popis postupu řešení jednotlivých matematických úloh. Omlouváme se za chybu ze strany 21, úloha 14  - zde (v pdf) naleznete ke stažení opravu. V neposlední řadě nabízíme praktické tipy a rady, které vám pomohou u státní maturity 2012 z matematiky uspět. Oproti roku 2011 titul obsahuje v testech více příkladů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.