Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kubějová Olga, Růžek Miroslav: Moje krůčky k počítání

Učebnice/Odborná literatura

Kubějová Olga, Růžek Miroslav: Moje krůčky k počítání

Hodnocení: 1x
  • 4

pracovní sešit pro děti ve věku 4 - 7 let Celobarevný pracovní sešit určený pro děti ve věku 4 – 7 let je dalším z edice Moje krůčky a také se zaměřuje na rozvoj dovedností, které jsou pro úspěšný vstup dítěte do školy důležité. Zaměřuje se zejména na rozvoj logického myšlení, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kubějová Olga, Růžek Miroslav: Moje krůčky k počítání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 32 Kč

Publikace: Moje krůčky k počítání - pro děti ve věku 4-7 let - Olga Kubějová;Miroslav Růžek. Celobarevný pracovní sešit pro děti od 4 do 7 let. Rozvíjí logické myšlení, matematickou představivost, orientaci v prostoru, základní chápání obsahu čísel a vztahů mezi čísly, procvičuje rozlišování rovinných obrazců. K úkolům jsou zařazeny stručné pokyny. Publikace: Moje krůčky k počítání - pro děti ve věku 4-7 let - Olga Kubějová;Miroslav Růžek. ... a dál?

Produkt Kubějová Olga, Růžek Miroslav: Moje krůčky k počítání

Kubějová Olga, Růžek Miroslav: Moje krůčky k počítání - parametry

Název produktu: Kubějová Olga, Růžek Miroslav: Moje krůčky k počítání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 32 Kč
Maximální cena: 79 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

pracovní sešit pro děti ve věku 4 - 7 let Celobarevný pracovní sešit určený pro děti ve věku 4 – 7 let je dalším z edice Moje krůčky a také se zaměřuje na rozvoj dovedností, které jsou pro úspěšný vstup dítěte do školy důležité. Zaměřuje se zejména na rozvoj logického myšlení, matematické představivosti, orientace v prostoru, procvičování základního chápání obsahu čísel a vztahů mezi čísly, rozlišování geometrických tvarů a rozvoj postřehu a pozornosti. Rozvíjí také neméně důležitou vytrvalost, soustředěnost a zaměřenou pozornost dětí. Pracuje se základními myšlenkovými operacemi: srovnávání, třídění, analýza, syntéza, zobecňování a abstrakce. Dítě využívá i svých psacích a kresebných návyků, které si tak utvrzuje. K jednotlivým úkolům jsou zařazeny stručné pokyny pro práci s dítětem. Nenásilná a hravá forma zpracování podporuje vnitřní motivaci dítěte k řešení úkolů. Vhodné k používání doma a také v mateřských školách či školních družinách.

Mezi dětmi předškolního věku jsou velké rozdíly v připravenosti na školní docházku. Jako reakce na tento fakt vznikla Edice Moje krůčky, která je určena právě dětem předškolního věku, jejich rodičům a prarodičům, učitelkám mateřských škol a všem dalším, kteří chtějí děti pro školu i do života vybavit co nejlépe.

Publikace obsahují spoustu her a zajímavých úkolů, které jsou zaměřeny na rozvoj smyslového vnímání, myšlení, řeči a jemné motoriky. Jsou zdrojem námětů k vyprávění, uvažování a poznávání. Rozvíjejí postřeh, pozornost, představivost, orientaci a paměť. Při čtení motivačního příběhu knih či zadávání a řešení úkolů je potřebná příjemná spolupráce dětí a dospělých, která umožňuje užitečně trávit společné volné chvíle a přitom se navzájem poznávat.

Práce s knížkami nenásilným a hravým způsobem rozvíjí potřebné schopnosti a dovednosti, čímž předškoláky připravuje na změny, které na ně v 1. třídě čekají. Usilujeme o to, aby děti při vstupu do školy byly lépe schopny čelit kladeným nárokům, jinému prostředí a novým situacím, aby snáze zvládaly komunikaci s novými lidmi ve škole a lépe se orientovaly v novém prostředí.

Formát: 210 x 297 x 5 mm

Počet stran: 48

Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá Moje krůčky k počítání - Olga Kubějová, Miroslav Růžek. Celobarevný pracovní sešit pro děti od 4 do 7 let. Rozvíjí logické myšlení, matematickou představivost, orientaci v prostoru, základní chápání obsahu čísel a vztahů mezi čísly, procvičuje rozlišování rovinných obrazců. K úkolům jsou zařazeny stručné pokyny. Moje krůčky k počítání - Olga Kubějová, Miroslav Růžek od nakladatelství Didaktis spol. s r.o. v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.