Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kryštof Ferenc, Jonáš Ferenc: Příběhy Impéria: Kniha dobrodružství

Knihy

Kryštof Ferenc, Jonáš Ferenc: Příběhy Impéria: Kniha dobrodružství

Hodnocení: 0x
  • 4

Vydejte se za vzrušujícím dobrodružstvím a poznejte intriky za oponou viktoriánského světa prosyceného magií. Kniha dobrodružství je druhá doplňující příručka, která rozšiřuje svět české hry na hrdiny Příběhy Impéria. Věnuje se odvaze a dobrodružstvím, která lze zažít ve viktoriánském ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87519

Jaké má kniha
Příběhy Impéria: Kniha ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Kryštof Ferenc, Jonáš Ferenc: Příběhy Impéria: Kniha dobrodružství

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 239 Kč

Vydejte se za vzrušujícím dobrodružstvím a poznejte intriky za oponou viktoriánského světa prosyceného magií. Kniha dobrodružství je druhá doplňující příručka, která rozšiřuje svět české hry na hrdiny Příběhy Impéria. Věnuje se odvaze a dobrodružstvím, která lze zažít ve viktoriánském světě, v němž se mísí hustý dým stoupající z parních strojů s kouzly skřítků a čarodějů. Podrobně rozebírá dobrodružné povahy hráčských postav a příběhy, které s nimi lze zažít. Tato kniha není bez základní knihy Příběhů Impéria » ... a dál?

Produkt Kryštof Ferenc, Jonáš Ferenc: Příběhy Impéria: Kniha dobrodružství

Kryštof Ferenc, Jonáš Ferenc: Příběhy Impéria: Kniha dobrodružství - parametry

Název produktu: Kryštof Ferenc, Jonáš Ferenc: Příběhy Impéria: Kniha dobrodružství
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vydejte se za vzrušujícím dobrodružstvím a poznejte intriky za oponou viktoriánského světa prosyceného magií. Kniha dobrodružství je druhá doplňující příručka, která rozšiřuje svět české hry na hrdiny Příběhy Impéria. Věnuje se odvaze a dobrodružstvím, která lze zažít ve viktoriánském světě, v němž se mísí hustý dým stoupající z parních strojů s kouzly skřítků a čarodějů. Podrobně rozebírá dobrodružné povahy hráčských postav a příběhy, které s nimi lze zažít. Tato kniha není bez základní knihy Příběhů Impéria samostatně hratelná. V knize mimo jiné najdete:rozšíření popisu světa Příběhů Impériapřes 30 nových ilustracírozsáhlý popis několika okruhů hraní (vojenství, dobrodružství, vynálezy, Férie) s mnoha příklady zapojení do hrydobrodružné zápletkyplaty, ceny a právní systém Impériasérii detektivních dobrodružství připravených pro vaše hraní   V češtině. Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty. Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.