Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kristina Novotná: Setkávání s Irenou Kačírkovou, jejími přáteli, nepřáteli a jinými zvířaty

Knihy naučná literatura

Kristina Novotná: Setkávání s Irenou Kačírkovou, jejími přáteli, nepřáteli a jinými zvířaty

Hodnocení: 1x
  • 5

Setkávání s Irenou Kačírkovou, jejími přáteli, nepřáteli a jinými zvířaty - Kristina Novotná, O mojí mamince se už napsalo pár knížek, vyšlo několik článků v tisku a natočil se dokument. Někdy za mnou autoři přišli, ale mnozí, zvlášť ti ,,od novin“, se ani nenamáhali. Opisovali. Většinou z filmu, kde jsem o mámě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Setkávání s Irenou Kačí..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kristina Novotná: Setkávání s Irenou Kačírkovou, jejími přáteli, nepřáteli a jinými zvířaty koupíte i tady

Specifikace Kristina Novotná: Setkávání s Irenou Kačírkovou, jejími přáteli, nepřáteli a jinými zvířaty

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 164 Kč

O mojí mamince se už napsalo pár knížek, vyšlo několik článků v tisku a natočil se dokument. Někdy za mnou autoři přišli, ale mnozí, zvlášť ti ,,od novin“, se ani nenamáhali. Opisovali. Většinou z fi ... a dál?

Produkt Kristina Novotná: Setkávání s Irenou Kačírkovou, jejími přáteli, nepřáteli a jinými zvířaty

Kristina Novotná: Setkávání s Irenou Kačírkovou, jejími přáteli, nepřáteli a jinými zvířaty - parametry

Název produktu: Kristina Novotná: Setkávání s Irenou Kačírkovou, jejími přáteli, nepřáteli a jinými zvířaty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 164 Kč
Maximální cena: 225 Kč
Ušetríte až: 61 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Setkávání s Irenou Kačírkovou, jejími přáteli, nepřáteli a jinými zvířaty - Kristina Novotná, O mojí mamince se už napsalo pár knížek, vyšlo několik článků v tisku a natočil se dokument. Někdy za mnou autoři přišli, ale mnozí, zvlášť ti ,,od novin“, se ani nenamáhali. Opisovali. Většinou z filmu, kde jsem o mámě vyprávěla. A ač se Markovi Boudovi dokument povedl, opisovači vytrhávali věty z kontextu a kazili tak, co mohli. Stačí přece vynechat slovo, změnit interpunkci a všechno přestane být pravda. Že se na ně zlobím? Ale vůbec ne. Oni při tom nebyli. Oni s mojí maminkou nechodili nakupovat, nevařili, nehádali se a neobjímali se. Nevyprávěli si dlouho do noci, nestonali, neplakali a nesmáli se. Oni nepotkali všechny ty lidi, co prošli naším životem. Jejím i mým. Protože my dvě jsme byly svoje holky. V dobrém i zlém. Až do konce. Vím, že mámě něco dlužím. Chci ten dluh splatit. Chci vyprávět o setkávání. O setkávání s lidmi, kteří nás poznamenali. Byli s námi roky nebo jen okamžik. Přesto jsou nezapomenutelní. Vnesli do našeho času na tomhle světě světlo nebo tmu, smích nebo slzy, nebo obojí. Ti lidé zanechali stopu v mé mysli, v mém srdci, protože si je spojuju s maminkou. Bez ní bych je nikdy nepoznala. Že jste chtěli slyšet o Ireně Kačírkové a já vás vůbec nezajímám? Chápu, ale beze mě to nepůjde. Byla jsem u toho. U setkávání i míjení. Máma a já. My dvě a někdo třetí. Přišel, aby nás potěšil, obdaroval nebo rozdělil. Dal nám lásku nebo bolest. Odešel a my jsme zůstaly. Spolu. Dodnes. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Osobnosti | Herci a herečky | Čeští herci a herečky od Novotná Kristina, naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Dcera Ireny Kačírkové vypráví o své mamince a lidech ,kteří jim oběma prošli životem.Jde o citlivé autentické vyprávění z pohledu malé holčičky,dospívající dívky i mladé ženy.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.