Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Kristin Cast, P. C. Cast: Předurčená

Knihy pro děti a mládež

Kristin Cast, P. C. Cast: Předurčená

Hodnocení: 1x
  • 4

Zoey s kamarády už zase chodí na tulskou Školu noci, ale nic není jako dřív, na všechno vrhají stín nedávné tragédie.. Naštěstí se objevují také nečekaní noví spojenci. Zoey si uvědomuje, že jestli má konečně odhalit světu Neferetinu prohnilost a narýsovat jasnou čáru mezi Světlem a Temnotou, bude k tomu potřebovat i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83423
skladem

Jaké má kniha
Předurčená
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kristin Cast, P. C. Cast: Předurčená koupíte i tady

Specifikace Kristin Cast, P. C. Cast: Předurčená

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 120 Kč

Zoey s kamarády už zase chodí na tulskou Školu noci, ale nic není jako dřív, na všechno vrhají stín nedávné tragédie. Neferetiny intriky navíc dál rozsévají neklid mezi studenty i profesory, a zdá se, že dokonce ani ta nejpevnější přátelství před nimi neobstojí. Naštěstí se objevují také nečekaní noví spojenci. Zoey si uvědomuje, že jestli má konečně odhalit světu Neferetinu prohnilost a narýsovat jasnou čáru mezi Světlem a Temnotou, bude k tomu potřebovat i nepřátele svých nepřátel. ... a dál?

Produkt Kristin Cast, P. C. Cast: Předurčená

Kristin Cast, P. C. Cast: Předurčená - parametry

Název produktu: Kristin Cast, P. C. Cast: Předurčená
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 149 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zoey s kamarády už zase chodí na tulskou Školu noci, ale nic není jako dřív, na všechno vrhají stín nedávné tragédie.. Naštěstí se objevují také nečekaní noví spojenci. Zoey si uvědomuje, že jestli má konečně odhalit světu Neferetinu prohnilost a narýsovat jasnou čáru mezi Světlem a Temnotou, bude k tomu potřebovat i nepřátele svých nepřátel. Ukázka z textu Stvořili mě, abych sloužil Neferet. Ona slouží Temnotě.  Před ním se blyštělo bohynino živelné Světlo, šířilo se, tak čisté a jasné, ještě umocněné kontrastem s tím, co poskvrnila Temnota a zkáza.  Neměl bych tomu bránit! Kdesi hluboko uvnitř křičel jeho duch, ať nezasahuje. Ať počká, dívá se –  Vtom v něm vybuchla bolest, jako biče do něj začaly šlehat provazce Temnoty. Lepily se na něj, šířily se mu po těle jako pavučina. Zalapal po dechu, protože mu do kůže začalo cosi pronikat, vsakovalo se to do zvířete, které v něm dřímalo, a probudilo ho. Aurox to nedokázal nijak ovlivnit, jen cítil, jak býk povstává. Tvor se zmocnil vlády nad jeho tělem. Vím pouze jedno, Neferetin poslední rozkaz zněl: zaútoč na Refaima. Se skloněnou hlavou a plně zhmotněnými lesklými, smrtonosnými rohy se Aurox rozběhl proti Refaimovi. Autor : Kristin Castová, P.C. Castová, Předurčená je název deváté knihy série Škola noci , kterou napsala P.C. Castová . Nedávné hrozné události zanechaly následky. Tragédie, které se staly, stále ovládají mysli Zoey i jejich spolužáků. Ve Škole noci už nic není jako dřív. I když už všichni znovu chodí do školy, nemůžou si na situaci zvyknout. Klid narušují především zlověstné Neferetiny intriky. Nikdo si ničím nemůže být jist a i ta nejpevnější přátelství jsou v ohrožení. Všichni se musí mít na pozoru. Nebezpečí číhá za každým rohem. Naštěstí pro Zoey se neobjevují jen další a další intriky, ale také nečekaně i noví spojenci. Zoey má před sebou nelehký úkol. Jestliže má konečně odhalit celému světu Neferetinu prohnilost, bude potřebovat veškerou možnou pomoc. Známé přísloví říká: "Nepřítel mého nepřítele je můj přítel." Pravdivost tohoto rčení si Zoey brzy ověří v praxi. K vytyčení jasné hranice mezi světlem a temnotou bude potřebovat i nepřátele svých nepřátel. Druh sortimentu : Kniha, Předurčená Škola noci 9, Jazyk : Čeština, Počet stran : 368


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.