Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Krista Balková: Náměty pro školní družinu

Učebnice/Odborná literatura

Krista Balková: Náměty pro školní družinu

Hodnocení: 1x
  • 4

Konkrétní činnosti v 10 tematických projektech Anotace: Ve školní družině se dítě zdokonaluje v sociálních dovednostech důležitých pro život. Učí se zde žít a spolupracovat s ostatními, tolerovat odlišnosti. Tráví tu velkou část svého volného času a je důležité, aby ho pobyt v družině těšil, aby tu každý zažil radost ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Náměty pro školní družinu
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Krista Balková: Náměty pro školní družinu koupíte i tady

Specifikace Krista Balková: Náměty pro školní družinu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 157 Kč

Konkrétní činnosti v 10 tematických projektech Ve školní družině se dítě zdokonaluje v sociálních dovednostech důležitých pro život. Učí se zde žít a spolupracovat s ostatními, tolerovat odlišnosti. ... a dál?

Produkt Krista Balková: Náměty pro školní družinu

Krista Balková: Náměty pro školní družinu - parametry

Název produktu: Krista Balková: Náměty pro školní družinu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 157 Kč
Maximální cena: 207 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Konkrétní činnosti v 10 tematických projektech Anotace: Ve školní družině se dítě zdokonaluje v sociálních dovednostech důležitých pro život. Učí se zde žít a spolupracovat s ostatními, tolerovat odlišnosti. Tráví tu velkou část svého volného času a je důležité, aby ho pobyt v družině těšil, aby tu každý zažil radost z činnosti, povzbudil svou zvídavost i ctižádost. Družina má osobnost dítěte rozvíjet a pomoci mu, aby dosáhlo úspěchu. Nejvýznamnější je přitom vhodná motivace a povzbuzování dospělým. Na začátku knihy jsou návrhy ročních, měsíčních i týdenních tematických plánů práce v družině. Hlavní obsah tvoří deset tematických projektů s konkrétními náměty, např. Tvořivá dílna, Když se chce, tak to jde, Chystáme se na výlet, S knížkami jsme kamarádi, Jak se žije jinde. Činnosti využívají různé formy práce tak, aby se děti všestranně rozvíjely, posilují tvořivé a aktivní prvky, podporují komunikaci a spolupráci mezi účastníky. Přitažlivé náměty lze využít i v jiných skupinách s dětmi ve věku od 6 do 11 let. Obsah: Zajímavě ve školní družině Celoroční tematické plány práce 1. Rámcové monotematické projekty Dokážu to! Letem celým světem Knížka je náš kamarád 2. Měsíční projekty Nebudeme se nudit Poznáváme všemi smysly Bludištěm k pokladu 3. Týdenní projekty Náměty a nápady 1. Tvořivá dílna Padesátkrát o přírodě Jarní zpívání Tajemství říše Tsodar Sedmilháři – soutěž vypravěčů Myslivna – soutěže na hlavu Den Země – soutěžní stezka s úkoly Co je to? Šoumen třídy Najdi strom a urči ho Konkurz do filmu 2. Když se chce, tak to jde Drobné akce a soutěže Za dobrodružstvím přírody Jeden za všechny? Všichni za jednoho! Kdo s koho Šouparáda Sedmičlenka Jedeme do finále Disciplíny pro různé soutěže 3. Pojedeme na výlet Naše hrady a zámky Cestovní abeceda Hurá na Sněžku! Cestou necestou První pomoc na cestách Chystáme se na výlet Jedeme na výlet Jízdy zručnosti na kolech Kopretinka 4. S knížkami jsme kamarádi Medvídek Pú Mámo, udělej jiné ticho Robinson Crusoe Knížka Ferdy Mravence Pavián mezi lidmi Tarzan Metráček Kutnohorské i jiné pověsti 5. Odvážnému štěstí přeje Indiánská zkouška Obratný jako Tarzan Osm z deseti Za pokladem pirátů Stezka odvahy Sportovní stezka odvahy Stezkou statečných Klíče k pokladu I Klíče k pokladu II Den bez úrazu Trosečníci na ostrově Hry bez hranic – 1. kolo Hry bez hranic – 2. kolo Hry bez hranic – 3. kolo, prémiové 6. Umíme se chovat a jednat Umíme se chovat? první pomoc Poraď si v každé situaci Hasičská soutěž Malá šikulka Kutil Tim 7. Jak se žije jinde Letem celým světem Plavba po Amazonce Cesty objevitelů – Japonsko Lovecké safari Cesta kolem světa Indiánskou stezkou Indiánský pochod Sázková kancelář 8. Svoje město dobře znám Poznáváme místo, kde žijeme Kde nám prozradí víc Co víš o svém městě? Soutěžíme se sousední družinou Noc s duchy z místních pověstí 9. Dál, výš, rychleji Štafetový pětiboj družstev Rekordyáda družiny Soutěžíme se zvířátky Silové zápasy a úpolové hry Paralympiáda Nejsem srab, zkusím to! Supermani, nebo b


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.