MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Ostatní z kategorie léky » Srovnání cen Kozlík KNEIPP 500 mg 90 tablet

Ostatní z kategorie léky

Kozlík KNEIPP 500 mg 90 tablet

Hodnocení: 2x
  • 3.5
EAN: 4008233027883

Tradiční rostlinný léčivý přípravek, který se používá ke zmírnění lehkých příznaků psychického stresu a k podpoře spánku. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. - Příbalová informace: Informace pro uživatele Přečtěte si pozorně tuto ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.09091
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Kozlík KNEIPP 500 mg 90 tablet

Specifikace Kozlík KNEIPP 500 mg 90 tablet

Kategorie Ostatní z kategorie léky
Výrobce KNEIPP WERKE
Nejnižší cena 242 Kč

Kozlík Kneipp slouží ke zmírnění lehkých příznaků psychického stresu a k podpoře spánku. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití.Tradiční rostlinný léčivý přípravek. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Kozlík KNEIPP 500 mg 90 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


OMRON C102

OMRON C102

od 1 499 Kč

Medisana IN 550

Medisana IN 550

od 1 899 Kč

Orava FI-120 A

Orava FI-120 A

od 549 Kč

OMRON C900

OMRON C900

od 2 403 Kč

CLATRONIC GS 3656

CLATRONIC GS 3656

od 929 Kč

Kozlík KNEIPP 500 mg 90 tablet - parametry

Název produktu: Kozlík KNEIPP 500 mg 90 tablet
Výrobce: KNEIPP WERKE
Minimální cena: 242 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tradiční rostlinný léčivý přípravek, který se používá ke zmírnění lehkých příznaků psychického stresu a k podpoře spánku. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. - Příbalová informace: Informace pro uživatele Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Kozlík Kneipp musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se Vaše potíže zhorší nebo nezlepší do 2 týdnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete:

1. Co je Kozlík Kneipp a k čemu se používá? 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Kozlík Kneipp používat? 3. Jak se Kozlík Kneipp užívá? 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Kozlík Kneipp uchovávat? 6. Další informace Kozlík Kneipp Valerianae radix pulverata 500 mg potahované tablety 1. Co je Kozlík Kneipp a k čemu se používá? Kozlík Kneipp je tradičním rostlinným léčivým přípravkem k uklidnění obsahující práškovaný kořen kozlíku lékařského. Kozlík Kneipp se tradičně používá: ke zmírnění lehkých příznaků psychického stresu k podpoře spánku. Přípravek mohou užívat dospělí a mladiství od 12 let. Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého přípravku je založeno výlučně na zkušenosti z dlouhodobého použití. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Kozlík Kneipp používat? Neužívejte Kozlík Kneipp, - jestliže jste alergický/á (přecitlivý/á) na kořen kozlíku lékařského nebo na kteroukoli další složku přípravku Kozlík Kneipp. Zvláštní opatrnosti při použítí Kozlíku Kneipp je zapotřebí: Používání Kozlíku

Kneipp u dětí do 12 let se vzhledem k nedostatku údajů nedoporučuje. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Užívání přípravku Kozlík Kneipp v kombinaci s jinými syntetickými uklidňujícími přípravky (sedativy) se nedoporučuje, jelikož nelze vyloučit interakce s těmito léčivými přípravky. Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Těhotenství a kojení Nepoužívejte Kozlík Kneipp během těhotenství a kojení, protože nejsou k dispozici dostatečné údaje o jeho bezpečném užití v tomto období. Před užíváním jakýchkoli léčivých přípravků se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Řízení dopravních prostředků a obsluhování strojů Přípravek může způsobit ospalost. Pokud je Vaše pozornost přípravkem ovlivněna, nesmíte po dobu 2 hodin od užití přípravku Kozlík Kneipp řídit vozidlo a obsluhovat stroje. 3. Jak se přípravek Kozlík K


Zkušenosti s Kozlík KNEIPP 500 mg 90 tablet

Neznámý, 18. října 2016spokojenost
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Kozlík KNEIPP 500 mg 90 tablet

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější výrobci:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.