Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Korityák S. a: Matematika 2. roč. ZŠ- pracovní sešit 1

Knihy

Korityák S. a: Matematika 2. roč. ZŠ- pracovní sešit 1

Hodnocení: 1x
  • 4

První díl pracovního sešitu navazuje na učebnici Matematika pro 2. ročník ZŠ, se kterou je úzce provázán didakticky i motivačním příběhem. V prvním dílu pracovního sešitu se děti naučí sčítat a odčítat čísla v oboru do 100 s přechodem přes desítku (sčítání a odčítání s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Korityák S. a: Matematika 2. roč. ZŠ- pracovní sešit 1 koupíte i tady

Specifikace Korityák S. a: Matematika 2. roč. ZŠ- pracovní sešit 1

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 79 Kč

První díl pracovního sešitu navazuje na učebnici Matematika pro 2. ročník ZŠ, se kterou je úzce provázán didakticky i motivačním příběhem. Doplňuje výklad v učebnici souborem praktických a zajímavých ... a dál?

Produkt Korityák S. a: Matematika 2. roč. ZŠ- pracovní sešit 1

Korityák S. a: Matematika 2. roč. ZŠ- pracovní sešit 1 - parametry

Název produktu: Korityák S. a: Matematika 2. roč. ZŠ- pracovní sešit 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 79 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 20 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

První díl pracovního sešitu navazuje na učebnici Matematika pro 2. ročník ZŠ, se kterou je úzce provázán didakticky i motivačním příběhem.

V prvním dílu pracovního sešitu se děti naučí sčítat a odčítat čísla v oboru do 100 s přechodem přes desítku (sčítání a odčítání s jednociferným číslem), rýsovat, měřit, zapisovat a porovnávat úsečky, používat jednotky času a časové údaje.

Doplňuje výklad v učebnici souborem praktických a zajímavých cvičení, které využívají různorodé formy práce, jsou seřazené od jednodušších k náročnějším (žáci zde dopisují, přiřazují, vyhledávají, třídí, porovnávají, hledají, spojují, rýsují, vybírají správné odpovědi, hledají nesmysly, dokreslují…).

První díl je určený na první pololetí.

Součástí pracovního sešitu je i sebehodnocení žáků po celcích a testech.

Je poutavě graficky zpracován, obsahuje řadu ilustrací názorně doprovázejících úkoly.

Provází je skupina skřítků, kteří řeší různé praktické situace a úkoly.

S doložkou MŠMT.

Řada učebnic matematiky pro 1. až 5. ročník ZŠ má za cíl představit žákům matematiku jako smysluplný nástroj k řešení konkrétních problémů a situací a tím jim napomoci postupně porozumět i matematice samotné. Např. sada učebnic pro 1. ročník je proto postavena na množství krátkých nebo delších příběhů, ve kterých jsou žáci stavěni před řadu situací a problémů, které mohou vyřešit pomocí matematiky (např. děti pomáhají skřítkům uklidit park a spočítat odpadky, rozdělují ceny vítězům závodů na kolech, sledují počasí a zapisují počty slunečných, zatažených a deštivých dnů).

Matematické úkoly navazují jeden na druhý a jejich plnění posouvá děti dějem příběhu. Řešení takovýchto úkolů napomáhá rozvoji celého spektra schopností, jako jsou pozorování, porovnávání, třídění nebo vyhodnocování, a přispívá k rozvoji logického a tvořivého myšlení. V nemalé míře pak rozvíjí vyjadřovací schopnosti žáků a vede ke schopnosti formulovat vlastní názory. Důležité pro nás je, aby vše, co se děti učí, směřovalo ke zvládnutí dovedností uplatnitelných v praktickém životě. Učebnice jsou tvořeny podle vzdělávacího programu Základní škola a Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání. Autor: S. Korityák; Martina Palková; M. Skřičková; P. Synková; Mária Tarábková; K. V...Nakladatelství: didaktisVazba: Brožovaná bez přebalu leskláPočet stránek: 68Rozměry (výška x šířka x tloušťka): 1


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.