MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Klávesové nástroje » Midi klávesy » Srovnání cen Korg nanoKONTROL2

Midi klávesy

Korg nanoKONTROL2

Hodnocení: 72x
  • 3.02778
EAN: 4959112081086

Výborné MIDI klávesy Korg nanoKONTROL2 jsou perfektní volbou pro snadné a přesné ovládání vašeho DAW v počítači nebo jiných různých druhů hudebně produkčních softwarů. Jsou vybaveny 25 dynamicky citlivými klávesami, 8 fadery, 8 ovladači, tlačítky pro ovládání sekvenceru a USB vstupem pro kabel. Potěší vás také jejich stylový design v moderní černé barvě a velmi příjemná cena. Skvělé klávesy Korg nanoKONTROL2 pro maximální hudební zábavu. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Korg nanoKONTROL2

Specifikace Korg nanoKONTROL2

Kategorie Midi klávesy
Výrobce KORG
Nejnižší cena 1 430 Kč

Slim-Line USB Pad controller. 16 dynamických trigger padů, X-Y pad. Bíle provedení. ... a dál?

Produkt Korg nanoKONTROL2

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


AKAI Pro MPD 218

AKAI Pro MPD 218

od 2 490 Kč

Roli Lightpad Block M

Roli Lightpad Block M

od 5 149 Kč

Roli Seaboard Block

Roli Seaboard Block

od 7 590 Kč


Novinky z okolí


KORG nanoPAD2-BK

KORG nanoPAD2-BK

od 1 440 Kč

KORG NANOKEY2 WH

KORG NANOKEY2 WH

od 1 280 Kč

KORG microKEY2-49

KORG microKEY2-49

od 2 590 Kč

KORG microKEY Air-61

KORG microKEY Air-61

od 5 200 Kč

KORG microKEY Air-37

KORG microKEY Air-37

od 3 630 Kč

KORG microKEY2-61

KORG microKEY2-61

od 3 630 Kč

Korg nanoKONTROL2 - parametry

Název produktu: Korg nanoKONTROL2
Výrobce: KORG
Minimální cena: 1 430 Kč
Maximální cena: 1 440 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.03 bodů z 5
Počet hodnocení: 72 x
Hodnocení:
  • 3.02778
Podrobný popis:

Slim-Line multifunkční USB kontroler. 8 knobů, 8 sliderů, 24 tlačítek. Černé provedení.Tyto tenoučké kontrolery kombinují nejmodernější design a technologie.

Každý z ultra-kompaktních a nízkých USB-MIDI kontrolerů nanoSERIES2 se perfektně hodí před notebook či klávesnici desktopu, takže jednak nabízí skvělý vzhled doplňku, ale také významně šetří vzácné místo na stole. Zapojíte jej jednoduše jedním USB kabelem a v tu ránu máte na stole hudební produkční studio, doma nebo na cestách. Jeden ze tří modelů odpovídá vašim požadavkům.

NanoKEY2 je vybaven 25 dynamicky citlivými klávesami a designem pro spolehlivé nahrávání. Chcete-li zadat bicí party, je nanoPAD2 tím nejvhodnějším kandidátem. Nabízí 16 citlivých padů a X-Y touchpad, shodným s KAOSSILATOR PRO. NanoKONTROL2 má dále knoby, spínače a fadery – perfektní pro ovládání libovolného DAW v počítači nebo nejrůznějších typů jiných hudebně produkčních druhů software. Vyberte si jeden, dva nebo všechny tři kontrolery nanoSERIES2 a sestavte si jednoduchý a stylový systém, které přesně odpovídá potřebám vaší hudební produkce. Dvě stylové barvy: Černá a bílá.

Každý ze tří modelů nanoSERIES2 je dostupný v temné Black nebo jasné White. Vyberte si barvu, která vám nejlépe sedí – podle počítače, kontrast k vaší konzoli – záleží jen na vás! Ideální doplněk microKEY.

Kontrolery nanoSERIES2 jsou ideálním doplňkem pro 37-klávesový Korg microKEY (natural-touch). Porty jeho duálního USB hubu umožňují zapojit libovolné dva nanoSERIES2 kontrolery přímo do microKEY a vytvořit si tak vlastní, rozšířené ovládací centrum pro jakýkoliv hudebně produkční systém. Vlastnosti produktu:

Nízkoprofilový, multifunkční kontroler.

Parametry New track select a Marker advance.

Podporuje různé software tituly, včetně hlavních DAW programů. Výhodný, kompaktní kontroler, s jednoduchým nastavením a bleskovým použitím.

V těle, které se perfektně hodí přímo před notebook, nabízí nanoKONTROL2 osm kanálů s kontrolery, jež potřebujete k ovládání hudebního software. NanoKONTROL2 je dále vybaven speciální sekcí pro ovládání posuvu. Pečlivě volená tlačítka skvěle spolupracují se software, takže ovládání je snadné a intuitivní. Podporována je řada software titulů – včetně hlavních DAW programů – výrazně tak klesá potřeba komplikovaných nastavení a zapojení. Kompletní ovládání vašeho DAW či SW syntezátoru.

Knob, fader a tři přepínače jsou určeny pro každý z osmi kanálů, tedy parametrům pan, volume a solo/mute/record. Toto aranžmá znamená skutečné ulehčení při automatizaci nahrávání na více kanálech. Je zde také tlačítko Marker, které zjednodušuje postavení značek v důležitých bodech v songu, kvůli efektivnějšímu nahrávání a produkci songu. Pokud používáte SW syntezátor, můžete přiřadit parametry požadovaným kontrolerům, určeným pro jejich snadné ovládání. Kupříkladu fadery využijete k ovládání ADSR generátoru obálek, knoby k ovládání prahové frekvence filtru a rezonance, apod. Korg Kontrol Editor software.

NanoKONTROL2 pracuje se SW "Korg Kontrol


Recenze Korg nanoKONTROL2

Přidáno: 13. května 2016

Přidat recenzi pro Korg nanoKONTROL2

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Žádné podobné produkty nebyly nalezeny.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.