Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Končan a Tanja: Matematika 4-5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 4-5. třídě

Učebnice/Odborná literatura

Končan a Tanja: Matematika 4-5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 4-5. třídě

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Cvičebnice Matematika 6 obsahuje témata Rámcových vzdělávacích programů, která činí žákům největší potíže.br> Učebnice má přehledné uspořádání s barevnými piktogramy a kreslenou postavičkou, která doprovází žáky při učení. Cvičebnice je rozdělená na jasně členěné kapitoly, které začínají vyřešenými příklady, poté ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Končan a Tanja: Matematika 4-5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 4-5. třídě koupíte i tady

Specifikace Končan a Tanja: Matematika 4-5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 4-5. třídě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 41 Kč

Cvičebnice Matematika 6 obsahuje témata Rámcových vzdělávacích programů, která činí žákům největší potíže.br> Učebnice má přehledné uspořádání s barevnými piktogramy a kreslenou postavičkou, která d ... a dál?

Produkt Končan a Tanja: Matematika 4-5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 4-5. třídě

Končan a Tanja: Matematika 4-5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 4-5. třídě - parametry

Název produktu: Končan a Tanja: Matematika 4-5 - Dokážeš to! - Výklad a cvičení pro lepší znalosti v 4-5. třídě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 41 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Cvičebnice Matematika 6 obsahuje témata Rámcových vzdělávacích programů, která činí žákům největší potíže.br> Učebnice má přehledné uspořádání s barevnými piktogramy a kreslenou postavičkou, která doprovází žáky při učení. Cvičebnice je rozdělená na jasně členěné kapitoly, které začínají vyřešenými příklady, poté následují cvičení a v závěru souhrnný test. Prostřednictvím příkladů se uživatelé rychleji seznámí s nejdůležitějšími pravidly a postupy při řešení úloh, ve cvičeních si vše upevní a procvičí. Test poslouží jako zpětná vazba pro ověření získaných dovedností.

Samozřejmostí je klíč ke všem cvičením v zadní části. Cvičebnice Dokážeš to! je určená pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem může být využívaná i učitelem během vyučování.Podtitul: Výklad a cvičení pro lepší znalost v 4.a 5. tříděAutor: Hans Bergmann; Detlev Heuchet; Oxana LettovskáEdice: Dokážeš to!Rok vydání: 2011Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7397-079-6Počet stran: 92Rozměry: 297,0 x 210,0 x 5,0 Cvičebnice Dokážeš to! jsou určeny především pro domácí přípravu žáků, ale s úspěchem je může využívat i učitel během vyučování. Díky nim si žáci procvičí a upevní svoje znalosti, pochopí i to, čemu ve škole nerozuměli, a dozvědí se něco navíc.Cvičebnice přinášejí bohatou nabídku rozmanitých cvičení, která se postupně věnují veškeré důležité látce daného ročníku ZŠ. Navíc obsahují výkladovou část, která žákům srozumitelným a hravým způsobem vysvětlí vše potřebné k probíraným jevům. Cvičebnice jsou uzpůsobené tak, aby si s nimi žák dokázal sám poradit. Cvičebnice Dokážeš to! lze používat jako doplňkový materiál ke všem stávajícím učebnicím na druhém stupni ZŠ. Nová řada atraktivních cvičebnic pro žáky druhého stupně základních škol. Cvičebnice odpovídají jak nárokům a učivu jednotlivých stupňů ZŠ, tak také vycházejí vstříc požadavkům Rámcových vzdělávacích programů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.