Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Koloskopie

Učebnice/Odborná literatura

Koloskopie

Hodnocení: 1x
  • 5

V současné době hraje koloskopie nezastupitelnou roli v diagnostice a sledování neoplazií tlustého střeva a stala se i metodou volby v léčbě časných neoplastických lézí. Má také klíčové postavení v diagnostice jiných kolorektálních chorob. Indikace ke koloskopii lze rozdělit na preventivní u pacientů v průměrném ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.91294
skladem

Jaké má kniha
Koloskopie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Koloskopie koupíte i tady

Specifikace Koloskopie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 414 Kč

První komplexní publikace k tématu v tomto rozsahu u nás! Knihu ocení zejména všichni endoskopisté, gastroenterologové, endoskopické sestry, dále chirurgové, onkologové, radiologové i lékaři jiných odborností. ... a dál?

Produkt Koloskopie

Koloskopie - parametry

Název produktu: Koloskopie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 414 Kč
Maximální cena: 674 Kč
Ušetríte až: 260 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

V současné době hraje koloskopie nezastupitelnou roli v diagnostice a sledování neoplazií tlustého střeva a stala se i metodou volby v léčbě časných neoplastických lézí. Má také klíčové postavení v diagnostice jiných kolorektálních chorob. Indikace ke koloskopii lze rozdělit na preventivní u pacientů v průměrném riziku kolorektálního karcinomu, dispenzární při zvýšeném riziku a vyšetření u symptomatických pacientů s podezřením na onemocnění tlustého střeva. Publikace je společným dílem předních českých odborníků z řad gastroenterologů, dětských gastroenterologů, chirurgů a radiologů. Kniha se jako zatím jediná na českém trhu komplexně a aktuálně zabývá všemi aspekty koloskopického vyšetření. Je určena pro všechny endoskopisty, gastroenterology, endoskopické sestry, chirurgy, onkology, radiology i lékaře a sestry jiných odborností se zájmem o kolonoskopii a choroby tlustého střeva. Jejím hlavním úkolem je stát se spolehlivým návodem k provedení kvalitní a bezpečné diagnostické a terapeutické

kolonoskopie. Celobarevná publikace postgraduálního charakteru je bohatě obrazově dokumentována (kniha obsahuje 226 obrázků a 79 tabulek. Koloskopie - Přemysl Falt, Ondřej Urban, Petr Vítek a kolektiv od authora Přemysl Falt, Ondřej Urban, Petr Vítek a kolektiv a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Koloskopie - Falt Přemysl,Urban Ondřej,Vítek Petr a kolektiv První komplexní publikace k tématu v tomto rozsahu u nás! Knihu ocení zejména všichni endoskopisté, gastroenterologové, endoskopické sestry, dále chirurgové, onkologové, radiologové i lékaři jiných odborností. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.