Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kollmanová Tamara: Angličtina? - Jednoduše s cédéčkem!

Učebnice/Odborná literatura

Kollmanová Tamara: Angličtina? - Jednoduše s cédéčkem!

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Angličtina? Jednoduše s cédéčkem!. Zvuková učebnice, s jejíž pomocí je možné se bez velké námahy naučit slovům, slovním spojením a větám, které se v každodenním styku s anglicky mluvícími cizinci nejčastěji používají. Náplň učebnice tvoří 59 tematických okruhů, které jsou namluveny rodilými mluvčími na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.16541
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kollmanová Tamara: Angličtina? - Jednoduše s cédéčkem! koupíte i tady

Specifikace Kollmanová Tamara: Angličtina? - Jednoduše s cédéčkem!

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

Kniha – autor Ludmila Kollmannová, 28 stran, anglicky, spirálová, kroužková. Na dvou audio CD je nahráno 850 nejpoužívanějších výrazů v 59 tematických okruzích z běžného života. Vyslechnete vždy nejprve českou větu, pak její anglický překlad, který v následující pauze zopakujete. Tímto způsobem si mimořádně rychle a efektivně osvojíte anglické vyjadřování. Cvičebnice je určena pro mírně pokročilé studenty jako doplnění výuky a pro zopakování frází. Angličtinu se tak můžete učit doma, v autě či u » ... a dál?

Produkt Kollmanová Tamara: Angličtina? - Jednoduše s cédéčkem!

Kollmanová Tamara: Angličtina? - Jednoduše s cédéčkem! - parametry

Název produktu: Kollmanová Tamara: Angličtina? - Jednoduše s cédéčkem!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 321 Kč
Ušetríte až: 129 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Angličtina? Jednoduše s cédéčkem!. Zvuková učebnice, s jejíž pomocí je možné se bez velké námahy

naučit slovům, slovním spojením a větám, které se v každodenním

styku s anglicky mluvícími cizinci nejčastěji používají. Náplň

učebnice tvoří 59 tematických okruhů, které jsou namluveny rodilými

mluvčími na dvou CD a otištěny v přiložené brožuře. Tento způsob

učení založený na poslechu a opakování slyšeného je mimořádně

účinný, praktický a časově úsporný. Uživatel si zopakuje a doplní

své znalosti mluvené angličtiny, zkoriguje si chyby ve výslovnosti,

slovní zásobě i v gramatice, zdokonalí si svou schopnost rozumět

mluvené řeči a naučí se vést rozhovor s cizincem. Určeno pro široký

okruh studujících – od mírně pokročilých až po ty, kteří si chtějí

pouze opakovat. Doporučujeme i dyslektikům, pro něž toto metodické

zpracování představuje optimální způsob podání učiva.

Předchozí vydání učebnice neslo název S angličtinou do světa! Publikace: Angličtina? Jednoduše s cédéčkem!. Angličtina? Jednoduše s cédéčkem! - Kollmannová Ludmila Chcete si jednou provždy zapamatovat užitečné anglické výrazy a obraty? Chcete se hladce domluvit anglicky? Jednoduchou metodou založenou na poslechu a opakování získáte schopnost vést rozhovor v angličtině! Tato učebnice nového typu - zvuková učebnice - obsahuje:- dvě audio CD s 850 nejpoužívanějšími anglickými obraty namluvenými rodilými mluvčími a s jejich českými překlady- brožuru s přehledně vytištěnými texty nahrávek rozdělěnými do 59 tematických okruhů opatřených indexem pro snadné vyhledávání tématu na CDUčebnice je určena mírně pokročilým uživatelům k doplnění znalostí, středně pokročilým k opakování. Vychází též vstříc potřebám dyslektiků. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Anglický jazyk | Angličtina pro samouky od LEDA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Na dvou audio CD je nahráno 850 nejpoužívanějších výrazů v 59 tematických okruzích z běžného života. Vyslechnete vždy nejprve českou větu, pak její anglický překlad, který v následující pauze zopakujete. Tímto způsobem si mimořádně rychle a efektivně osvojíte anglické vyjadřování. Cvičebnice je určena pro mírně pokročilé studenty jako doplnění výuky a pro zopakování frází. Angličtinu se tak můžete učit doma, v autě či u počítače.Podtitul: Chcete se domluvit anglicky? Poslouchejte a opakujte!Autor: Ludmila KollmannováRok vydání­: 2005Vazba: Spirálová, kroužkováISBN: 80-7335-055-6Počet stran: 28Rozměry: 198,0 x 152,0 x 20,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.