Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv: ZACHRÁNIT EVROPU? OBĚTOVAT EURO!

Knihy

Kolektiv: ZACHRÁNIT EVROPU? OBĚTOVAT EURO!

Hodnocení: 1x
  • 4

Zachránit Evropu! Obětovat euro! Pětice německých měnových a hospodářských expertů, povětšinou univerzitních profesorů, předvídá neodvratitelné situace, které se odehrají v Evropě po předpokládaném pádu eura a při následném hospodářském a politickém chaosu. Experti, jejichž brilantní analýzy nalezneme i v českých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv: ZACHRÁNIT EVROPU? OBĚTOVAT EURO! koupíte i tady

Specifikace Kolektiv: ZACHRÁNIT EVROPU? OBĚTOVAT EURO!

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 152 Kč

Pětice německých měnových a hospodářských expertů, povětšinou univerzitních profesorů, předvídá neodvratitelné situace, které se odehrají v Evropě po předpokládaném pádu eura a při následném hospodářs ... a dál?

Produkt Kolektiv: ZACHRÁNIT EVROPU? OBĚTOVAT EURO!

Kolektiv: ZACHRÁNIT EVROPU? OBĚTOVAT EURO! - parametry

Název produktu: Kolektiv: ZACHRÁNIT EVROPU? OBĚTOVAT EURO!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 152 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zachránit Evropu! Obětovat euro! Pětice německých měnových a hospodářských expertů, povětšinou univerzitních profesorů, předvídá neodvratitelné situace, které se odehrají v Evropě po předpokládaném pádu eura a při následném hospodářském a politickém chaosu. Experti, jejichž brilantní analýzy nalezneme i v českých překladech na internetu, analyzují příčiny strachu většiny obyvatel eurozóny před riziky slábnoucí jednotné měny. Demaskují motivy politiků a masmédií, kterými jsme hazardně obelháváni, a to i přesto, že se stabilita eura už rozplynula ve vzduchu. Autoři navrhují zásadní řešení - za každou cenu zachránit Evropu, a přitom neváhat s obětováním eura. Údajnou nezbytnost udržení eura v geopolitické hře považují za pohádku a nebojí se pojmenovávat viníky. Varují nás, abychom pouze nepřihlíželi, jak politická garnitura deformuje realitu, a nepřispěli lhostejností k hospodářskému krachu a zničení demokracie. Demaskují motivaci amerických bank v měnové válce proti euru a navrhují, jak lze bez velkých otřesů přejít k národním měnám a tím záchranit evropskou ekonomiku. (pět expertů objasňuje základní otázky státního bankrotu) Experti, jejichž brilantní analýzy najdeme i v českých překladech na internetu, odhalují fatální rizika slábnoucí jednotné měny i společného evropského zadlužování v důsledku snahy zachránit problémové ekonomiky před krachem, demaskují motivy politiků a masmédií, jimiž jsme stále hazardně obelháváni. Autoři navrhují zásadní řešení - v zájmu záchrany Evropy neváhat s obětováním eura, jež je stejně dříve či později odsouzeno k zániku. ZACHRÁNIT EVROPU? OBĚTOVAT EURO!. ZACHRÁNIT EVROPU? OBĚTOVAT EURO! od nakladatelství v kategorii Ekonomika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.