Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv: První pomoc - Knihovna zdraví

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv: První pomoc - Knihovna zdraví

Hodnocení: 1x
  • 4

První pomoc - Knihovna zdraví - kolektiv Moderní život s sebou přináší řadu činností a zvyků, které lidem sice usnadňují život, šetří jim námahu, přispívají k pohodlí či nabízejí různé možnosti zábavy a sportu, ale mohou také zapříčiňovat mnohé úrazy. Úrazová poranění včetně příhod, které se mohou stát uvnitř těla, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.97506

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv: První pomoc - Knihovna zdraví koupíte i tady

Specifikace Kolektiv: První pomoc - Knihovna zdraví

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 236 Kč

Moderní život s sebou přináší řadu činností a zvyků, které lidem sice usnadňují život, šetří jim námahu, přispívají k pohodlí či nabízejí různé možnosti zábavy a sportu, ale mohou také zapříčiňovat mnohé úrazy. ... a dál?

Produkt Kolektiv: První pomoc - Knihovna zdraví

Kolektiv: První pomoc - Knihovna zdraví - parametry

Název produktu: Kolektiv: První pomoc - Knihovna zdraví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 236 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 163 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

První pomoc - Knihovna zdraví - kolektiv Moderní život s sebou přináší řadu činností a zvyků, které lidem sice usnadňují život, šetří jim námahu, přispívají k pohodlí či nabízejí různé možnosti zábavy a sportu, ale mohou také zapříčiňovat mnohé úrazy. Úrazová poranění včetně příhod, které se mohou stát uvnitř těla, často vyžadují rychlý a efektivní zákrok předcházející lékařskému ošetření. Při skutečně kritické, život ohrožující příhodě může několik minut do příjezdu záchranné služby rozhodnout o životě a smrti zraněného. Proto bychom měli být na takové situace co nejlépe připraveni, abychom dokázali postiženému poskytnout první pomoc.Tato kniha je přehledně uspořádaným praktickým průvodcem první pomocí v každé naléhavé situaci a neměla by chybět v žádné domácnosti. Nezapomeňte, že nehody a problémy obvykle přicházejí ve chvíli, kdy je nejméně čekáme! z kategorie Knihy | Naučná literatura | Zdraví, Hubnutí a Sport | Zdraví | Nemoci a zdravotní problémy od REBO naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Tato obsáhlá a přehledně zpracovaná kniha přináší nesmírně cenné informace a rady, jak poskytnout první pomoc při různých úrazech či onemocněních. Popisuje příznaky jednotlivých akutních potíží a nabízí návod, jak je zmírnit či odstranit. Část textu je věnována první pomoci při úrazech v domácnosti, při problémech a úrazech na dovolené, dále prevenci a metodám ošetření. Závěr pojednává o stavech ohrožení, jako je zemětřesení nebo požár. nepostradatelný průvodce první pomocí v každé naléhavé situaci

zhodnocení stavu raněného a následná opatření krok za krokem

běžné nehody i ojedinělá neštěstí a pohromy

tabulky a rámečky s dalšími užitečnými radami a informacemi, včetně možných úskalí a omylů při poskytování pomoci

preventivní opatření, modely řešení nouzových situací, záchrana většího počtu raněných

srozumitelné a názorné nákresy a doprovodné ilustrace

Výrobce: Rebo | Vázaná | Parametr 3: 170 × 240 mm | Počet stran: 294


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.