Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Kolektiv, Kelínek Stanislav: Raduga po novomu 5 - Učebnice

Knihy

Kolektiv, Kelínek Stanislav: Raduga po novomu 5 - Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Raduga po-novomu 5 - Učebnice - S. Jílek;R. Hříbková;H. Žofková;L. Alexejeva. Závěrečný 5. díl učebního komplexu je rozdělen do pěti tematických celků:studium cizích jazyků, rodina a bydlení, sport a zdravý životní styl, pracovní setkání, zkušenostiz pobytu v Rusku. Učivo umožňuje harmonické rozvíjení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv, Kelínek Stanislav: Raduga po novomu 5 - Učebnice koupíte i tady

Specifikace Kolektiv, Kelínek Stanislav: Raduga po novomu 5 - Učebnice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 192 Kč

Závěrečný 5. díl učebního komplexu je rozdělen do pěti tematických celků: studium cizích jazyků, rodina a bydlení, sport a zdravý životní styl, pracovní setkání, zkušenostiz pobytu v Rusku. Uči ... a dál?

Produkt Kolektiv, Kelínek Stanislav: Raduga po novomu 5 - Učebnice

Kolektiv, Kelínek Stanislav: Raduga po novomu 5 - Učebnice - parametry

Název produktu: Kolektiv, Kelínek Stanislav: Raduga po novomu 5 - Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 269 Kč
Ušetríte až: 77 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Raduga po-novomu 5 - Učebnice - S. Jílek;R. Hříbková;H. Žofková;L. Alexejeva. Závěrečný 5. díl učebního komplexu je rozdělen do pěti tematických celků:studium cizích jazyků, rodina a bydlení, sport a zdravý životní styl, pracovní setkání, zkušenostiz pobytu v Rusku. Učivo umožňuje harmonické rozvíjení všech řečových dovedností. Prohlubuje znalost slovní zásoby a mluvnice na úrovni B1 SERR. Učební materiál je logicky propojen s tématy předchozích dílů.Pátý díl nabízí velmi bohatou slovní zásobu, v koncepci cvičení je posílena situativnost. Mluvnické učivo je součástí základního gramatického systému ruského jazyka. Reálie jsou podávány v evropském kontextu. Publikace: Raduga po-novomu 5 - Učebnice - S. Jílek;R. Hříbková;H. Žofková;L. Alexejeva. Inovovaný pětidílný učební soubor Raduga je určen k výuce ruštiny na středních školách. První 2 díly jsou určeny také pro výuku druhého cizího jazyka na základních školách. Počítá se též s možností uplatnění ve vysokoškolském studiu nefilologických oborů a v jazykových kurzech. - učebnice, 5. díl Raduga po-novomu 5 UČ


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.