Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Kolektiv: Guinness World Records 2014 - nové rekordy ožívají

Knihy naučná literatura

Kolektiv: Guinness World Records 2014 - nové rekordy ožívají

Hodnocení: 1x
  • 4

Jedna z nejznámějších a nejprodávanějších knih na světě přináší i v letošním vydání opět nejednu kuriozitu.. Poznejte největšího chodícího robota, prohlédněte si zblízka nejobávanějšího masožravého dinosaura nebo si přečtěte spoustu informací o nejjedovatějších tvorech na Zemi. Nadto vás čeká více než 1000 úchvatných ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86451
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv: Guinness World Records 2014 - nové rekordy ožívají koupíte i tady

Specifikace Kolektiv: Guinness World Records 2014 - nové rekordy ožívají

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Guinnessovy světové rekordy nové a nikdy nepublikované jsou tu! Nejzajímavější a zcela aktuální fakta z různých oborů lidské činnosti a sportovních výkonů.

 

Exotické rekordy, atraktivní události, unikátní zeměpisná místa, supervýkony - to vše a celá řada dalších unikátů z kultury, vědy a techniky.

... a dál?

Produkt Kolektiv: Guinness World Records 2014 - nové rekordy ožívají

Kolektiv: Guinness World Records 2014 - nové rekordy ožívají - parametry

Název produktu: Kolektiv: Guinness World Records 2014 - nové rekordy ožívají
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 200 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jedna z nejznámějších a nejprodávanějších knih na světě přináší i v letošním vydání opět nejednu kuriozitu.. Poznejte největšího chodícího robota, prohlédněte si zblízka nejobávanějšího masožravého dinosaura nebo si přečtěte spoustu informací o nejjedovatějších tvorech na Zemi. Nadto vás čeká více než 1000 úchvatných fotografií a 3D rozšířená realita se zbrusu novou aplikací zdarma. Prostě neodolatelná kniha!   Guinnessova kniha rekordů dlouhodobě patří mezi nejoblíbenější knihy světa a počtem prodaných kusů za rok ji překonává pouze Bible. A to i díky faktu, že přibližně 2/3 obsahu knihy jsou každoročně inovovány, a tudíž se mají čtenáři vždy s novým vydáním nač těšit.   Za vznikem této úžasné knihy stojí bývalý ředitel legendárního pivovaru Guinness sir Hugh Beaver, který se roku 1951 na večírku konaném u příležitosti setkání irských myslivců dostal do sporu o tom, které lovné ptactvo je nejrychlejší v Evropě. Ten večer v Castlebridge dospěl Beaver k názoru, že je nemožné získat spolehlivý zdroj pro tuto při. Napadlo ho, že musí existovat mnohem více různých "sporů" a sázek, které jsou během nocí ve všech 81 400 hostincích Spojeného království řešeny, a ve skutečnosti neexistuje kniha, ve které by byly sebrány informace, které by mohly potvrdit nebo vyvrátit argumenty o tom, co je a co není pravda. Uvědomil si, že takováto kniha by se mohla velmi lehko stát populární. Beaverův nápad začali realizovat dva studenti, dvojčata Norrise a Rosse McWhirterovi, kteří v té době rozběhli v Londýně informační agenturu. Tito dva bratři dostali pověření shromáždit informace pro první Guinessovu knihu rekordů, která byla vydána v srpnu 1954 v nákladu tisíc výtisků. Guinness World Record 2014 je unikátní sbírkou nových úžasných a nikdy nepublikovaných světových rekordů. V knize najdete ty nejzajímavější a aktuální faktické výkony, míry, maxima i minima ze všech možných odvětví lidské činnosti, včetně těch nejlepších sportovních výkonů. Od doby pana Guinnese, jehož jméno zdobí nejen slavné pivo, ale i každoroční přehlídku těch "nej" rekordů, přichází Guinness World Record pravidelně s pestrou paletou exotických rekordů, zajímavých faktů, událostí, zeměpisných míst i supervýkonů. V Guinnesově knize světových rekordů se dočtete o unikátech všeho druhu a o aktuálních zajímavostech z kultury, vědy, techniky i společnosti. Anotace: Guinessova kniha rekordů - vydání na rok 2014. Guinnessovy světové rekordy nové a nikdy nepublikované jsou tu! Nejzajímavější a zcela aktuální fakta z různých oborů lidské činnosti a sportovních výkonů. Exotické rekordy, atraktivní události, unikátní zeměpisná místa, supervýkony - to vše a celá řada dalších unikátů z kultury, vědy a techniky. Komentář: O knize jsme si tvítli: 1 den: světový rekord v době rozhádání vítězné strany po volbách kniha neuvádí. Stovky jiných ano. Spoznajte najjedovatejšie tvory na Zemi! Zaskáčte si na najväčšej pogo tyči na svete! Spoznajte sas najväčším chodiacim... Guinnessova kniha světových rekordů 2014S


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.