Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Kolektiv: Franc.-český a česko-franc. (malý plast) - 2.vydání

Učebnice/Odborná literatura

Kolektiv: Franc.-český a česko-franc. (malý plast) - 2.vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Zcela přepracovaný a doplněný oboustranný slovník středního rozsahu věnuje pozornost především současné podobě francouzštiny a češtiny, a to nejen v jejich spisovné formě, ale ve stejné míře i jejich stylovým variantám (hovorové, familiární, slangové a argotické), což umožňuje spolehlivou komunikaci v běžných i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Kolektiv: Franc.-český a česko-franc. (malý plast) - 2.vydání koupíte i tady

Specifikace Kolektiv: Franc.-český a česko-franc. (malý plast) - 2.vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 136 Kč

Učíte se francouzsky? Cestujete do zahraničí? Doplňte si slovní zásobu! Nový moderní kapesní slovník francouzského jazyka rozšiřuje řadu velmi populárních slovníků z  nakladatelství Fragment, v praktických plastových deskách. Slovník obsahuje nejnovější slovní zásobu, obsáhlou gramatiku, výslovnost, nejpoužívanější fráze a množství dalších užitečných informací pro studium i na cesty. ... a dál?

Produkt Kolektiv: Franc.-český a česko-franc. (malý plast) - 2.vydání

Kolektiv: Franc.-český a česko-franc. (malý plast) - 2.vydání - parametry

Název produktu: Kolektiv: Franc.-český a česko-franc. (malý plast) - 2.vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 136 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zcela přepracovaný a doplněný oboustranný slovník středního rozsahu věnuje pozornost především současné podobě francouzštiny a češtiny, a to nejen v jejich spisovné formě, ale ve stejné míře i jejich stylovým variantám (hovorové, familiární, slangové a argotické), což umožňuje spolehlivou komunikaci v běžných i náročných denních situacích. V odpovídající míře je zahrnuta odborná terminologie, a to i nových a rychle se rozvíjejících oborů (biotechnologie, klonování ap.); bohatě je zastoupena slovní zásoba z oblasti obchodu a ekonomiky. Důraz je položen na maximální přesnost překladu heslových slov a velmi bohatou exemplifikaci. Kladem slovníku je i velký počet zpracovaných neologismů a neologizujících obratů, slovních spojení, slovesných vazeb a frazeologie. Řazení uvnitř heslového odstavce je důsledně abecední, což umožňuje rychlou orientaci při práci se slovníkem. Slovník byl připraven na základě široce pojaté excerpce z tradičních a vyzkoušených pramenů (denní periodický tisk, odborné časopisy, beletrie i technická literatura), ale i z hlasových nosičů (rozhlasové a televizní stanice) a internetových stránek, což jsou excerpční prameny, které byly u nás využity vůbec poprvé. Slovník je určen nejširšímu okruhu zájemců o francouzštinu od začátečníků až k pokročilým uživatelům tohoto jazyka, dále překladatelům, tlumočníkům a odborníkům hospodářských, obchodních i technických oborů. Nejžádanější slovníková edice. Aktuální slovní zásoba vycházející ze současných textů..  Slovník si klade za cíl maximálně pomoci při užití psané i mluvené, spisovné i hovorové formy francouzského jazyka. Proto jsou do slovníku zařazeny také běžně používané výrazy, fráze, základní gramatika a neologismy. Hesla obsahují tradiční i nový pravopis, který byl uzákoněný Francouzskou akademií v r. 1990.        Cílem slovníku je obsáhnout co nejširší slovní zásobu a její použití a zároveň postihnout nejnovější vývoj ve slovní zásobě. Je naší snahou přerušit zvyk vydávat 20 - 30 let stále stejný slovník, při práci jsme proto, kromě dále uvedených materiálů, použili také vlastní statistické údaje o frekvenci slov. Po tomto vydání bude zanedlouho následovat další aktualizované vydání díla.        Na vytvoření slovníku se podílel kolektiv autorů: Mgr. Vlasta Borovanová, Mgr. Petra Kameníková, Mgr. Denisa Schránilová, na programovém zpracování dat ing. Robert Starosta a Daniel Křemen. Publikace: Francouzsko český a česko francouzský slovník malý. Učíte se francouzsky? Cestujete do zahraničí? Doplňte si slovní

zásobu!

Nový moderní kapesní slovník francouzského jazyka rozšiřuje řadu

velmi populárních slovníků z nakladatelství Fragment, v praktických

plastových deskách. Slovník obsahuje nejnovější slovní zásobu,

obsáhlou gramatiku, výslovnost, nejpoužívanější fráze a množství

dalších užitečných informací pro studium i na cesty. Publikace: Francouzsko český a česko francouzský slovník malý.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.